• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CENDA: to jo...
    KLA: presne...ale chci mit dobry znamky z fyziky a matiky, zsv a cestina a jazyky me opravdu netrapi, nejsem humanitni typ ale stve me ze gloc si myslel ze radim a dal mi 2x5 a mam zbytecne dvojku z matiky.... :(
    CENDA
    CENDA --- ---
    KLA: Tjn je to v podstate pravda. O znamky fakt nejde ale zase je dobry mit z predmetum ze kterych chci maturovat (pokud to vim) aspon naky lepsi aby se clovek dobre zapsal u ucitele...to je celkem dulezity. A maturita je dobra na to kdyz chces jit na VS tak akorat (z gymplu to plati dvojnasob)
    KLA
    KLA --- ---
    Ja jsem tak rada ze jsem na tohle vzdycky kaslala... nakonec jsem mela 4 snad ze vseho, krom chovani, to bylo za 2...

    Stejne ty znamky jsou naaaaaprosto nedulezity a ona vlastne i ta maturita je vsem u pr... mozna se pak nekdo nekde zepta jestli ji mate a to je vsechno...
    CENDA
    CENDA --- ---
    CHICA: Ja vim no ale zas takovej odvaz to neni :P
    MISON
    MISON --- ---
    VACLAV: smutne ;D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MISON: nn...ale mezi 1-2 a 2-3
    MISON
    MISON --- ---
    VACLAV: jako 6 predmetu mezi burem a cestnou 4kou?
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    CHICA: no nevim jak jinde, ale u nas sou ustni, hm...nechtela bych......
    nastesti se mi doplnkovky vyhly obloukem... no mozna si dam matiku, ale kdyz je to dobrovolne tak kdyz to podelame, tak ji to nemusime dat... pac mi asi hrozi ctverec...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: ja zadny doplnkovky ale mam 7 predmetu (ted uz 6) mezi...
    CHICA
    CHICA --- ---
    VACLAV: myslim, ze tenhle tejden je boj uplne o vsechno!!! nevytahnu paty z domu. jeste k tomu delam doplnkovky z fyziky u nushy, coz bude fakt narez, uz se nemuzu dockat

    CENDA: joo cendo co to kecas, zvladas to levou zadni a jeste te to bavi, uz mas skoro vsechny zkousky za sebou;)
    CENDA
    CENDA --- ---
    JOHN_LENON: Hmm moc ne no :P
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    tak tak...oboji ma svoje...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ono zkouskovy neni taky zadna sranda... ^^
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    tak nevim jak u vas vsech ale u nas uz zacal znamkovy tyden :) boje o znamky s ucitelama :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: mail co mám v infu, bude ideální.) díííík
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: tak mi dej mail, nebo místo kam je uploadnout, nyx mi píše že mám mínus 27,59 MB tak sem to asi nepůjde :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: chji aj/čj...plsssss;)
    KLA
    KLA --- ---
    Tak tahák na němčinu jsem nenašla (ještě mě napadl jede počítač na kterým by to mohlo být) ale mám tady tak porůznu maturitní otázky z Aj Čj D a Sv, kdyby někdo chtěl
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---

    ADUSH: jo jeden takovej u nas byl taky, rozenej pravnik, nebo teda aspon z pravnicky rodiny, no a dneska, bohuzel studuje matfyz... (!!!)
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: jednomu klukovi furt husti do hlavy jak se nema hlasit na ty humanitni obory a ze ma radsi jit na matiku, no a jemu se moc nechce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam