• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    CHICA
    CHICA --- ---
    CENDA: bohuzel, jsme radi ze aspon lucernu poplatime, ale je toho nejak moc a ani takhle to nezvladnem:( ani nas to moc nepotesilo. my sitaky platime listky na ples i na after....
    CENDA
    CENDA --- ---
    CHICA: Hmm jsem myslel ze to je jiz included v plesovy :P Hmm dik za info!
    CHICA
    CHICA --- ---
    TO ALL: lístky na After party v Rock café již v prodeji za 80 Kč.
    doporučuji koupit do pátku, jelikož přímo v Rock café se chystá přirážka
    doufám, že tam většina z vás dorazí;)
    CHICA
    CHICA --- ---
    KLA: a kdyz se to teda prvaci nedokazou zvladnout sami, jsou tam ochotny lidi z vyssich rocniku poradit co a jak?? funguje treba nejaka chat fhs room??? bo neco podobnyho??
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: Já sem zahrála do autu fyziku, děják, socky - teď už jen němčinu a matiku a bude to v suchu....ufff
    KLA
    KLA --- ---
    CHICA: No ta skola neni spatna pokud mas dost discipliny a dokazes se promotat tunou byrokracie.

    Nikdo ti poradne nerekne co mas delat a nikdo po tobe cely semestr nic nechce... Az vysledky na konci...
    Takze pokud si dokazes dobre sestavit rozvrh z obrovske nabidky (To sam nezvladne skoro nikdo, chce to nekoho kdo uz vi jak na to) a dokopes se k tomu delat neustale praci do ktere te nikdo nenuti tak je to super... Ale na to ma malokdo...

    Jestli mas jeste nejake dotazy, klidne se v poste zeptej, je skoda vybrat si spatnou skolu a vyplejtvat si rok...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    tak se musim pochlubit ;) tento tyden jsem vyhral: dejepis, chemii, fyziku,zsv...zitra jeste bojuju o anglinu, biologii a cestinu ;) co vy taky valcite tak moc?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    hohoho, dokonce tam sem i ja! XD
    CENDA
    CENDA --- ---
    MISON: Lol jsem to chtel pasnout ale tak pan fotograf ma prednost :DD Moje fotky nee jeste ze skoro nikdo mne nepozna :P
    MISON
    MISON --- ---
    je to bylo peklo spravnacky =)

    jo btw: ta galerka ..nevim jak vam, ale ja tam vidim vsechny fotky jenom pod IE ..pod mozillou mi to blbne..netusim proc, predtim mi to jelo vsehcno
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    si piš!
    MISON
    MISON --- ---
    IM_MORTAL: i hope it was your worst day in your damn life ! ;D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MISON: za pátek před svaťákem mám furt chuť se vám pomstít....ani pláštěnka mi nepomohla:D
    MISON
    MISON --- ---
    chcete galerku?! mate ji mit ;)

    http://www.flickr.com/photos/misonek/1162341363/in/set-72157601533047725/

    *ja jsem ten s vyplaznutym jazykem, kdo by nahodou nevedel..pokoj je taky muj
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    waaaaa ty liiibka sou fakt moc!
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    IM_MORTAL: proc je na ty plesovy luca takova skovana? :)))
    CHICA
    CHICA --- ---
    to neee, lobelik uz tam nema tu fajnovou fotku...:(
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CHICA: tak to já netušim, projíždim jen přátele:D
    CHICA
    CHICA --- ---
    no jooo matej:) to je mystr stylu
    CHICA
    CHICA --- ---
    IM_MORTAL: hele taks timhle lobelikem brzdete...to si nevytvarel sam, ale kluci od nas...jak je tamjednou za tu holku na diskotece, tak to neni on, ale fakt nejaka slecna, ktera jak by mu z oka vypadla, fakt:-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam