• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: no myslim, že to byla Brožova specialita -celej rok se rejpat v píčovinách a n akonci rku dát za jedna z posledních dvou četeb, který nestíhal tak důkladně projet....

    a šístek je fakt hrot, sice ho nemáme, ale na škole pragensis mi na tu hodinu úplně stačil:D
    CENDA
    CENDA --- ---
    MISON: No ja s Brozem jsem mel problem hned v prvaku v prvnim pololeti....Nevedel jsem co presne po mne chce v cetbach...Pak jsem dostal z ty bible a koranu snad 4 nebo 5 pri tom jsem to poctive delal celkem :X Pak z Obrany Sokrata mne zkousel protoze si myslel ze sem to opsal coz nebyla pravda. Docela maso no. Celkove nikomu v prvaku neduveroval no. Myslel si o kazdym kdo umi psat ze opisuje...
    Jako poprvy a naposled musela jit mamka to skoly a pokecat si s Brozem a Rydlovou. Pak byl klid. :P Od ty doby jsem se celkem dost snazi (naucil se psat cetby, priznavam byl to oser ale prece jenom myslim ze mi to celkem pomohlo...)l a u Broze jsem mel snad za 1 vzdycky. :D Broz dal dost na prvni dojem a na to jak se u nej clovek zapsal....Jako zkouseni u Broze bylo fakt moc...kdyz zkousel nekoho koho nemusel tak daval nemalej kour. :DD
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JAINA: no tak to uz je dlouho, ale snad si vzpomenu, takze: temata byly 4 a to - 1. Mach a Sebestova po dvaceti letech - povidka 2. Nocni cesta vlakem - vypraveni 3. Tolerance - uvaha (coz sem psal ja- za 1) 4. a to si prave nemuzu vzpomenout.
    KLA
    KLA --- ---
    CENDA: ja jo, jsem mela super tema a jeste jsem ho psala v reditelne :D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: my jsme meli oboje...

    a sistek je sice divnej ale mam ho radsi nez broze...broze moc nemusim....

    Broz si me neziskal kdyz jsem u tyhle prace (bible a chas. povidky a koran, ktera mela 10 stranek) opsal jeden odstavec a on mi za to dal za 4 ze zsv a chtel pro me reditelskou dutku...a tesne pred koncem roku zjistil u jednoho kluka dve cely opsany cetby a nic mu neudelal...to mi prislo strasne nefer...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MISON: mě zase zkritizoval za to že sem mu zkritizovala FRANKLA....ne že bych mu nekritizovala každou knihu - zejména v prváku ,ale to je fuk:D
    MISON
    MISON --- ---
    IM_MORTAL: jj tohle taky cet pred celou tridou a pred celou tridou me taky obvinoval ze sem to nemohl napsat sam...pcha !
    MISON
    MISON --- ---
    IM_MORTAL: hej ! chasidsky povidky ! to bych presne chtel .)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MISON: my měli i chasidksý povdky, to je nesrpavedlivý! a imho už prváci nemaj ani bibli, ptž Brož na tenhkle šk. rok odjel do ameriky (pro tyco neví)...

    žiši, kdybych hledala, co mi kdy psal brož na práce...hehe...jednou ho to tak dostalo, že to musel přečíst celý třídě:D
    MISON
    MISON --- ---
    jojo kazdej mame neco ...ja treba nemel problem ani se slohem ani se zsv pracema ani s matikou ;)

    i kdyz zavzpominam na prvak kde jsme psali (dnes tusim na gpjp jiz typickou) praci ze zsv na nekolik kapitol ze stareho zakona, noveho zakona a nakonec i z koranu ...ti kteri me znaji lepe si jiste dovedou predstavit jak moje prace vypadala ..brilantne rozebranej starej zakon na nekolik stran (koneckoncu sem se o tom ucil vsechno 4 roky), pak zprcanej novej zakon (slusne) a zcela neslusne osekanej koran a prislusna spina na asi 15 vet only. ;)

    na me praci stalo: "Nestejne kvalitni prace ve svych castech. Misty pozoruhodne postrehy. Vzdelany dospely zpusob vyjadrovani a uvazovani (opravdu vsechno sam?). Obzvlast vse co se tyce Stareho zakona. Epistola Rimanum - trochu slabsi. Koran - nedostatecne. Ze by otazka sympatii? :D:D

    Pod prohlasenim, ze jsem nepouzil jinych zdroju a vypracoval sam je napsano "opravdu?!" a pak pod tim niz: "Druhy problem je zpusob zpracovani - ponekud ignoruje zadani --> tezke ohodnotit znamkou (misty za 1, misty za 5) pricemz ale nedodrzuje zadani. Vzhledem k velmi ubohe urovni ostatnich praci '2'

    no reknete..neni tohle na zaramovani? :D:D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    jinak to se vam ale musim pochlubit: dostal jsem u segi ze slohovky 2,2,2,2 - celkovej dva...to je ze slohovky muj nejlepsi vykon :))))
    CENDA
    CENDA --- ---
    JOHN_LENON: Napodobne ale dokonce jsem jednou mel 2!!!! (i za tri jednou mozna :DD)
    JAINA
    JAINA --- ---
    JOHN_LENON: co jste meli za temata na tu slohovku?
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: ne fakt? to se muzu jit zahrabat...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: hahah...blik :D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    JOHN_LENON: to musis psat k maturite slohovku?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    hej jako ja ani svoje ctvrtletky z matiky videt nepotrebuju, cely 4 roky se to akorat stridalo. 5,4,5,5,4,5,4,5,5,4... :D

    ale zase maturitni slohovku bych si rad precet.
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MISON: rofl....ja bych zase nechtel zpatky prace ze zsv :D
    MISON
    MISON --- ---
    CENDA: zaramovat ! :D
    CENDA
    CENDA --- ---
    KLA: :DD Ja bych ji fakt nechtel :P. Hlavne treba cvrtletky z matiky uz vuuubec :X
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam