• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    prosim nutne reknete mi nejaky dobry tema na prezentaci na 3 minuty pro gloce..zitra to mame a ja nemam inspiraci :(
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL:
    JAINA: hele lepsi je hlaska To je mezi nebem a zemí....to kdyz rekne ve vystresovany situaci..
    ----
    btw. test mam za dve (25b), mohl jsem mit za jedna (min 26b) ale strhl mi jeden bod za osklivy graf..grr..
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    JAINA: ne, ředitel neni lepší - je to šovinistický prase...hNushartová better:D

    k žákovský - rovnaNushartová dneska říkala, že tam byly nějaký problémy s doplňovánim známek, takže jich tam spoustu chybí. že píšou některý známky blbě je normální - já pravidelně dostávám známky spolužačky se stejným příjmením...a nejsou zrovna dobrý...

    JAINA
    JAINA --- ---
    IM_MORTAL: no to je možný...

    ty jo jsem docela vyklepaná z třídních schůzek... všecko je tak nejak v normě, až na fyziku z který to vypadá, že propadám. Na online žákovský mám dvě známky - 4 a 5 ... přitom vim, že mám ještě 2 z pokusu a že žádnou čtyřku jsem nedostala - jen trojku a že u tý pětky mi Nushartová slíbila, že mi ji nebude počítat protože jsem chyběla a že si ten test napíšu na dalších laborkách...takže jako fajn...jestli řeknou rodičům, že propadám z fyziky (i kdyby to nebyla pravda) tak jsem mrtvá...sakra... Tw proč jsme museli chytnou zrovna Nushartovou? To i ten ředitel je lepší....:-/
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    JAINA: to přijde:)
    JAINA
    JAINA --- ---
    IM_MORTAL: tuhle hlasku snad u nas ve tride jeste nerekl...:)
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: nesmrtelna hlaska
    JAINA: to byla skutecne vrazda...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    JAINA: největší hláška je ovšem "život je boj" - zaručí záchvaty smíchu snad v každý třídě....
    JAINA
    JAINA --- ---
    IM_MORTAL: jo ty funkce jsme zacli brat ted :D jojo, a vypozorovali jsme, ze dycky kdyz mu oznámíme nejakej problém tak odpoví: "beru na vědomí..." :D pekny
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    JAINA: hehe - taky funkce a rovnice o třech neznámejch, řešený v excelu? to dal jednou nám. nesnášel mě za to, že sem z jeho tupejch praktickejch testů měla jedničky a na hodináh sem ho neposlouchala...ostatně - jediný čim na sebe dycky upozornil bylo rozkejvání obrazovky na stole, o kterej se opřel:D
    JAINA
    JAINA --- ---
    VACLAV: my jsme tři tejdny nemeli informatiku a hned nám Gloc dal test z excelu...trojka byla nejlepsi znamka..mel pekne debilni naladu....
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: no jestli tak mi to da sezrat :D

    btw. kdo z vas si nosi notebook do skoly, bavi ho Counter Strike a nudi se pri hodine? Spoustim LAN server, kdyz budu mit zaplyho nb ja tak se muzete pripojit...je tam spousta dobrejch pluginu (ukradeny z killzone.cz) :D tak se ozvete :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: nebudeš první ani poslední:D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    JAINA: jj tjn....
    btw. dneska test z matiky - gloc si musel nasrat vsechny druhaky :D to jestli budu mit za dva tak budu rad.....mam pocit ze jsem pri tom polozil zaklady novy matiky....:)
    JAINA
    JAINA --- ---
    VACLAV: hej to jsem videla...ale uz docela davno...tjn..docela krvavy..jak tam visí na hácích...hrozne jsem to prozivala, kdyz odlital , tak jsem byla uplne rada, ze uz leti pryč z tech sracek...
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: tj, mam novy drby:D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ADUSH: heh ani ne, spíš výstava, úklid procházka se psem, squash a táááák:) proberem to zejtra...
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: ja vim:D... celodenni sezeni na nyxu;)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ADUSH: heh, nejezdim nikam - promiň, že radši strávim víkend líp než se plahočit v dešti, mám totiž lepší věci na práci:)
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    JOHN_LENON: rekla bych ze nejenom lucka...
    IM_MORTAL: tys tam nejela, ptz nejezdis nikam;) tak se tu nevymlouvej na pocasi;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam