• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    CENDA: njn to je sice asi fakt, ale od toho je to profesorka ne? :] takze kuli tomu ze sem na zakladce mel francoustinu misto nemciny me musi dokazovat jako ze sem fakt luzr a ze si je me fakt schopna dat ?!? :]
    CENDA
    CENDA --- ---
    SLAJER: Hmm podle mne dyz si umel trochu lip nemecky aspon tak to bylo v poho. Protoze ona ucit zacatecniky proste neumela a neumi :P
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    tak to ses bal jeste sakra malo..:]
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    kosova bejvala peknej nacek... ty sem se bal jak cert krize
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    JAINA: jako taky to nechapu, druha pulka nasi tridy si ji jenom pochvalovala, ze s ni prej kecaj normalne, povidaj si vtipy a o hodinach je pohoda. V nasi pulce bylo slyset spendlik spadnout, a kdo se hnul jinak nez zrovna chtela uz byl u tabule a potil se...
    JAINA
    JAINA --- ---
    SLAJER: a my jí máme jako třídní... ale je fakt, že známky nám na vízo zlepšila...
    BLUETONY
    BLUETONY --- ---
    ja se pridam, jako zapisne by poslouzila chemie :D
    CHICA
    CHICA --- ---
    hmm tak to abych to taky zkusila :-D o vikendu bude taborak, kdo se prida?? ;)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    a jak hezky hori mrcha...
    MISON
    MISON --- ---
    o sprechen sie ... maj zajem na zachode, na skladce, v krbu a dole pri hodu z okna ;)
    CHICA
    CHICA --- ---
    na burzu jsem dorazila "az" v 8,15, ale vzhledem k mym byvalym spoluzakum, kteri tam byli uz od 7 hod!!! to bylo dost pozde a nikdo uz ty ucebnice nechtel... ty letosni ctrtaci uz si berou fakt jen to, z ceho budou maturovat, hajzlici :/ ne ze my bychom byli jiny...ale mne ted doma lezi porad stejna hromadka ucebnic...spolu se sprechen sie... takze kdyby mel nekdo o neco zajem, piste;)
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    ADUSH: nas ji ta gestapacka nutila nosit a kdyz si ji nemel tak ti predvedla co zhruba znamena slovo holocaust. Fakt na tudle zenskou nevzpominam rad...:[
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    SLAJER: starsi nemecky ucebnice sou vsechny na jedno brdo, Heute haben wir Deutsch - to samy v blede modrym...
    GONCCHA: antikvariat to jisti...
    SLAJER: za cely rok sem ji doma mela jen na pololetky, presne jak pise immortal...
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    IM_MORTAL: mno ani ne...byla fuhrer az do konce....a v nasi skupine sme slice byli "sasci" ale prave nas nejvic sundavala a Sundavala nas s velkym S :]
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    na nás mi přijde už neni taková führerka - jako imho to je tim, že zrovna naše půlka třídy má mezi sebou ty typický třídní šašky(a taky spoustu šprtů) takže ona se občas i zasměje, le občas je pořádná svině...jen by mě zajímalo jestli i u vás dávala o stupeň lepší známku než vycházela...
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    IM_MORTAL: jj same story...ale tahla sme si vetsinou moc delat nedovolili, ona v nasi skupine kosi zena nastolila tezkou nemeckou prevychovu....uff jeste ze ji mam z krku...:] dycky kdyz si na ni vzpomenu, jako trebas ted kdyz to pisu, tak mi naskoci husi kuze
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    SLAJER: já jí ani nenonsila domů - klasika úkoly opsat od spolužáků, slovíčka sem se nikdy neučila. domů sem jí nesla jen když se psala čtvrtletka, abych mohla udělat táhlo. a dycky když už sem se dokopala do knihkupectví vyfotit si učitelskou s výsledkama (kosí žena, dělá většinu testů z ní) tak to v testu samo nebylo...
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    ta ucebnice byla koncem roku uz docela lehka zalezitost...:] o neco malo vetsi workbook
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    IM_MORTAL: mno tak to ste ji tunili asi jako my...tzn. probrane kapitoly jiz prestavaji byti potrebnymi a proto se odkladaji do skrinky...apod....:]
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    GONCCHA: my máme na poslední rok jinou, takže vim jak sou těžký;) máme aspekte
    SLAJER: tunili? moje učebnice těsně před vyhozením do koše - vytrhaná gramatika (kdyby se náhodou někdy hodila), pokreslen ty bílý okraje kolem cvičení a vyplněná propiskou atd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam