• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    MATAKARI
    MATAKARI --- ---
    Zdar jak cip... Congratulations maturantum... Jak se vsichni mate?
    CHICA
    CHICA --- ---
    PIZMA: sice reaguju pozdě, ale měla jsem v plánu tam jít.... ale zákeřná nemoc mi zmařila plány a musela jsem se učit na přeloženou zkouškub z minulýho tejdne.......
    tak doufám, že kdo byl, tak si to užil
    CENDA
    CENDA --- ---
    SLAJER: Pozde :P
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    EEELI: jj acka, cecko melo drake...
    SOBBY
    SOBBY --- ---
    heeej:)) nazdarek
    CENDA
    CENDA --- ---
    EEELI: Acka.
    EEELI
    EEELI --- ---
    Koukám jako blázen, co je to tady za diskuzi, taky jsem bývalý student, ale bez maturity na GPJP:( Moje třídní byla Otčenášková, největší problém jsem měla s Nushartovou a když jsem tady koukala do historie, tak mě nejvíc pobavilo tohle -> moje noční můra, fyzika s nushartovou:DDD


    vy kdo jste tady maturanti z 2007 - Karbanová byla třídní áčka nebo céčka?
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    CHICA: máš v plánu tam jít? :)
    CENDA
    CENDA --- ---
    CHICA: Hmm dik.!! Divny no. Nikde jsem to nevidel. :( Byvale studenty ani nikdo nepozve. :X
    CHICA
    CHICA --- ---
    to by mě zajímalo, proč o téhle akci nikdo nic neví.... http://gpjp.cz/doc/materialy0809/gpjp_fest2.pdf
    MAJAK
    MAJAK --- ---
    Soutěž o nejlepší povídku pro středoškoláky (Cena Waltra Sernera): check this: http://www.pwf.cz/cz/festival-spisovatelu-praha-2009/soutez/
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    BLUETONY: tam občas zajdu náhodou :) ale tedka nemám přehled co tam dávaj, ale jinak kino fajn:) nikdo tam neni a tak
    BLUETONY
    BLUETONY --- ---
    {reply PIZMA}: hele víš kde teď promítám jen tak zue srandy? nejsou z toho zadny penize, ale chodim tam ze srandy...bio oko +)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    BLUETONY: taky by mě zajímalo, jak to hrotíte??? ještě je fůra času takže no stress:)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    DECODEKL: jávíj, to byla taková sranda... já tam byla, vykalila sem se, roztrhla si šaty, pak neudělala zkoušku :) pohoda... já chodim na CZU, je to bezva prostředí, skvělí lidi, ale mám debilní předměty, takže s tim trochu bojuju... Nechceš se stavit někdy na mandala party??
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    PIZMA: rofl .) se tady valim smichy-. )) 25 ledna? skoda ze sem si to neprecetl driv.. to bych URCITE sel.) lol.. vis jak ja na to zdraveni, louceni nejsem.))

    kde je mi konec? nemam konce, delam ujak, soc mas komunikaci.. co ty? .)


    dik za ten odkaz na rajce.))
    BLUETONY
    BLUETONY --- ---
    tak co, maturanti? :D
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    DECODEKL: a co tedka vůbec děláš, kde je ti konec ? a nechceš jít 25. ledna na ples ?? mohl by si všechny osobně pozdravit :) :) :)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    DECODEKL: bára zobačová má ty profesionální daný na rajčeti, tak si tam zadej uživatel :zoby a koukni se:)
    CHICA
    CHICA --- ---
    DECODEKL: ja je mam na cd ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam