• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: Pantofel mi nic nerika, zastupkyne je Rydlova, u ktere jsem byl zatim pouze na koberecku, takze ucitelske schopnosti dokazu tezko odhadovat :-/
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: myslím že ne, ale přiznávám že mi ty lidi byli mocně u prdele takže je možný že jsem si je jen nezapamatovala :)

    A jediný dva k něčemu učitelé byli zástupkyně a Pantofel...
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: A se Svarcem a Rubnerovou jsi taky chodila? Ti tu taky ucej :-D
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: Segi jsme nemeli, možná proto že jsem s jejím synem chodila do třídy :D
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: To uz tady asi neni, nase trida ma na literaturu Segi. Nazor na ni je vsak tezce individualni. Prekvapuje me, kolik u nas uci byvalych studentu...
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: Tak zase furt lepší mladá než nějaká komunistická vykopávka. Nevím jestli tam ještě je, ale češtinářka (takový prastarý mrňavý cosi se strašně dlouhým copem) milující Pujmanovou a Majerovou a ignorující jakoukoliv hodnotnou literaturu mi na léta zkazila vztah ke knihám
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: Zrovna ted s ni mam dvouhodinovku geografie, koukame na film (pro zmenu). Imho je na uceni na stredni jeste moc mlada..
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: a jaká je? Já s ní chodila do třídy a byla to nejnudnější osoba ve vesmíru. Za ty tři roky jsem si nebyla schopná ani zapamatovat jak se jmenuje křestním jak byla strašně nevýrazná :D
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: Kocová nás učí geografii. Jinak se moc zajímavého neděje, v pátek máme poslední zvonění následované akci v městské knihovně a potom večer neoficiální Patočka fest.
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: a děje se tam něco zajímavýho?
    A neučí vás náhodou Kocová?
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: Já jsem "aktivně studující" (pokud se to u nás na škole dá říci)
    KLA
    KLA --- ---
    Tady to dobře umřelo. Je tu ještě někdo aktivně studující? Já chci slyšet drby! :)
    ABAYO
    ABAYO --- ---
    Ahoj, je-li vám 14 - 18 let, mohli byste mi prosím věnovat pár minut času a vyplnit tento dotazník, který se týká vašeho stravování?

    Karenční výživa mladistvých od 14 do 18 let. | Vyplňto.cz - řešení i pro Váš internetový průzkum
    Karenční výživa mladistvých od 14 do 18 let. | Vyplňto.cz - řešení i pro Váš internetový průzkum
    http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/karencni-vyziva-mladistvych/

    Byla bych vám moc vděčná, děkuju!
    JAINA
    JAINA --- ---
    Já mám taky učebnice ze čtvrťáku :)
    DR_PEPPER
    DR_PEPPER --- ---
    Nechcete si nekdo koupit ucebnice? mam doma zbytky ze vsech rocniku :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    neni nejjednodušší se podívat na nástěnku?
    JAINA
    JAINA --- ---
    4.a :)
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    JAINA: a, b, c? :-)
    JAINA
    JAINA --- ---
    Já jsem teď čtvrťák :)
    MISON
    MISON --- ---
    SILVERFISHH: tezko rict, kazdopadne good luck :DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam