• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARAKOCZKAHakka Muggies
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    BUDKIN: Už se na tom pracuje, jedna verze mi byla zamítnuta, s ohledem na fotky nějakých údajných výstředností ale s tim já nemam nic společnýho :)))
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    INSEQUI: nahodíš na fotostránku? prosím prosííííím :-)
    ROGGY: povídej, přeháněj ;-) a děkujeme za poděkování a děkujeme, že jste přišli ;-)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    EWENICA: Člověk aby si stále dával pozor na hubu:)
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    To jo, 4 decky vína a líbilo se to i mně! :D A toho tělesného tepla, jó to byla pohůdka :)
    ROGGY
    ROGGY --- ---
    EWENICA: nejen ;-)
    Ale ono to stejně nemá smysl, nakonec to byla příjemná akce :-)
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    INSEQUI: takže i mě, jo? fajn :D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    BUDKIN: Jim to vrátíme já mam zase jen vás:)
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    ROGGY: Jestli se ten názor týká Cruadalach, tak můžeš :o)) to přechvalování není ideální stav. A já možná vím, co by se dalo říct, o více bodech :))
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Já myslím, že to bylo hlavně tím, že ty fotky jsou nejspíš od holky našeho mladšího kytaristy, která spolu s ním vysmahla hnedka po našem setu, protože on vstával druhý den ve 4 ráno do práce. Domnívám se ovšem, že vy jste též velmi sličná kapela a tudíž že je rozhodně chyba, že se čtenáři nemohou kochat.
    ROGGY
    ROGGY --- ---
    Můžu si dovolit kacířský názor? Hm, anebo radši ne, radši jen pochvaly :-) Moc moc moc mě potěšily starší písničky od Hakky :-) Díky za ně :-)
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    EWENICA: protože jste víc fotogenický, to je jasný :-)
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    nojo, crua spustil naplno propagaci pro bunkr a pak už nezbylo nic jiné než přesměrovat lidi, no
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    EWENICA: Tak Motoráj je taky dobrej, myslim že kdyby to nebyla tak velká akce co do účasti tak to bude dokonalý. + teda to že se to řešilo na za pět dvanáct.
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Já už do Bunkru nepůjdu, ani když tam budou hrát mí největší kamarádi. Možnost volby má každej a má touha nepodporovat tohoto pana majitele již navždy bude silnější než touha spatřit v akci někoho, kdo mohl zvolit nějaký hnusnější prostor :D ...a příště tandem Crua-Hakka půjde na jistotu někam jinam, ovšem zde nutno podotknout, že až na komplikace se zvukařem (a díky Bohu za dvorního zvukaře Hakky) bylo jednání s pánem z Motoráje špičkové a kdyby ty prostory nebyly tak stísněné jak do šířky, tak do výšky, nebránila bych se nějaké další akci tam :) ...mně se líbilo i to prostředí v podstatě (a možná víc než chladný vlhký Bunkr).
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Bunkru je škoda ten prostor se mi líbil, škoda že má majitele debila
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    EWENICA: tesne tam bylo, ale je dobre, ze vyslo aspon neco, kdyz bunkr dopad jak dopad... priste to bude lepsi :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    EWENICA: Jo to máš pravdu, ostatní věci si myslim že jsou u někoho běžný:)
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Já nevim, já mám hlavně pocit, že tam bylo celkem těsno, ale ovšem tak akorát :D :D jedinej, kdo si utrhnul ostudu, je ten dement z Bunkru. S ostatním se (ještě kromě zvukařovy fatální nedochvilnosti) počítalo :o)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    RONDALUS: Víš že lhát se nemá!
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    Hmm.. a hlavne vostuda, priste pro jistotu piju pouze vodu... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam