• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALBRECHT_SMUTENAlbrecht K. Smuten
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Počkej jako fakt? V kapkách na kašel? Fernet? Fakt??? =)
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    Alkohol přece neni na předpis...
    KOKES
    KOKES --- ---
    hele, co kombinace, neznate doktorku, co by mi predepsala na spani Metaxu?
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Dobrou...
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Tak to beru taky... několik tisíc kapek Metaxy... spinká se po tom taky dobře, ale člověk se musí prochlastat až do toho stádia, kdy se mu chce =)))
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: ???? =) Co bereš?
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Ad pošta: Stáhnul jsem si jas na monitoru a už tu mapu vidim... díky...
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Mrknu na to o víkendu u Anique na monitoru...
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Já totiž furt nechápu, kam s tim světlem míříš, protože do týhle rovný plochy pod klíční kostí to sluníčko při focení prostě pařilo, tudíž je mnohem světlejší než ostatní části (a Anique má navíc velmi bledou pleť) a když jsem si hrál s barvama a s kontrastem, tak to prostě vylezlo... Já dokonce ani na tý tvý demonstraci ( HARAKOCZKA: ) nevidim nic nepřirozenýho (krom toho, jak je ten kontrast zveličenej, samozřejmě)...

    Zkus si představit, že tak jak sedíš u monitoru a koukáš na ten obrázek, tak ti zdroj světla svítí zpoza pravýho ramene...
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    Já už začínám mít pocit, že jsem buď slepej, nebo vymletej z chlastu a drog, nebo nevim... nějak se mi nechce věřit tomu, že dělám naprostý sračky, i když se mi to ze všech stran buď naznačuje, nebo otevřeně říká...
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Tvoje maminka je moc rozumná žena.
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Uploadni obrázek, ono ti to udělá náhled a vedle něj jsou tlačítka Quick post, Start a slideshow a Make glittery image...
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: To dělá ten imageshack... když něco uploadneš, tak ti to mj. nabídne "make glittery image" =)))))))))

    Ale vnuklo mi to myšlenku začít dělat svejm obrázkům ve flashi nějaký efekty...
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    L O L =))))))))))))))))))



    Imageshack je fakt krutej =)))))))))
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Nevim, no... jen tak pro pořádek: PRACUJU NA VYPÁLENYM CRT, takže možná vidíte něco úplně jinýho, než já... i když jsem na předešlý věci koukal i u Anique na LCD a až na výraznost barev to nebyl až takovej rozdíl...
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Zřídím nápravu ve věci vlasu a ornamentů, ale splývavost hadru s tělem je záměr...
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: E? Mám za to, že jsme platili...
    AENYE
    AENYE --- ---
    HARAKOCZKA: a i přesto se věnuješ alkoholu namísto učení!
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Moc se omlouvám... jsme si řekli, že stejně nemá smysl na tebe čekat, když bychom se tak leda minuli ve dveřích...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam