• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALBRECHT_SMUTENAlbrecht K. Smuten
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    mřížce - myslim "stříšce" =)
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    Zmenšil jsem nůž, poladil medvídkovo rozpáraný bříško a celý je to zesvětlený kvůli tý mřížce... (a vůbec je to jinak zefektovaný, protože jsem zapomněl, jak jsem to dělal minule =))

    Image Hosted by ImageShack.us
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN:
    - nuz udelej uzsi
    - medvedovi bych mozna misto bodnych ran prorizl krcek a celkove ho zesvetlil
    - zkus ho polozit do kolebky bez vsech tech sracek okolo - proste drevo, perinka, podrizlej medved :)
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Jo, tu Hakku jsem dělal taky já...
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: ten nuz bzch nechal velky, ale ne tak velky jako je ted. videl bzch to zmenseni tak o cca ctvrtinu (porad ho dost bude videt a bude jasne, ze je to nuz) takhle mam na prvni pohled dojem, ze je to divne kridlo andelicka)
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    EOLIS: Jo, pelest je asi to správný slovo... no s tim nožem je problém, jak jsem psal Pavoukovi... měl jsem pocit, že tam musí bejt vidět dolní konec čepele, aby bylo poznat, že to je nůž, a taky jsem ho chtěl udělat fakt "komiksově" velkej... (a kdyby byl menší, tak by byl problém s uchopením větší a celej by se schoval za ty záda...)

    Font, jak jsem říkal, je provizorní... tohle písmo si navíc nakonec vzali na booklet Hakka Muggies... já to u Tvorby nejspís nakonec napíšu růčo...

    Díky za pochvalu hočičky =)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: Font urcite doladit. Ten nuz je IMHO moc velky (pritahuje vic pozornosti nez je by bylo treba) a taky mam dojem, ze by musela mit holcicka o neco delsi ruku, aby ho mohla drzet v ruce (mam dojem, ze bz mel by cca o sirku detske pesticky vic vpravo) a vadi mi to zelene neco na medvidkem (to je pelest ci co?)
    Jinak holcicka super a po drobnych upravach hezke.
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Díky
    DAEMONA: Díky
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    SEBEL: Jako celková neosvětlenost a ponurost záměr byl. To s tim nožem, to je tak trochu problém, protože... no když holčička drží něco za zády - jak to uděláš, aby bylo vidět, že to drží za zády, "když to sakra drží za zády"! =))) (a ještě navíc, aby bylo vidět, že je to nůž...)
    DAEMONA
    DAEMONA --- ---
    DAEMONA: jakože nelíbí.
    DAEMONA
    DAEMONA --- ---
    mě to taky přijde divný....
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Checht... krvavej pelíšek... Nicméně je to hroznej chaos... Docela mi trvalo než jsem rozluštil cojeco a toho, že ten nůž drží holčička, jsem si všimnul až na konec... to je zámněr?
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    Návrh bookletu CD, font provizorní...

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    HARAKOCZKA: pst ;D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    HARAKOCZKA: no ja snad? :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BUMBAC: hele, on je vsehoschopnej :)
    BUMBAC
    BUMBAC --- ---
    HARAKOCZKA: A včem by si chtěl ty bylinky louhovat? V mlíku?
    DAEMONA
    DAEMONA --- ---
    HARAKOCZKA: bývá.
    BUMBAC
    BUMBAC --- ---
    Já jednou dostal předepsaný nějaký bylinkový kloktadlo, a to se dalo i pít. Kapky na kašel jsou humus. Pokud na kašel nebereš peří.
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Jestli tam neni Fernet, tak mě to nezajímá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam