• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALBRECHT_SMUTENAlbrecht K. Smuten
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    Ahoj všichni. Pro ty kdo náhodou vlastní výtisk Kostertůně z minulého roku mám jednu otázku:

    Drží ta vazba? (nebo spíš... drží to vůbec?)

    Přemýšlím, že bych dal vyrobit nějaké další stejným způsobem... díky za feedback
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Tak prej se nam to blizi :o) v listopadu. Tesim se ;)
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    A frontman liveevil uz nam oznamil, ze s nasim projektem konci (casoprostorove duvody holt Hranice jsou trosku z ruky). Takze krome toho, ze nas timto o asi pul roku zdrzel v pokroku, bude mit super ilustrace pro svou kapelu. A pak jsem rada, ze aspon nekomu k necemu to cele bylo a neco paradniho dostalo moznost se zrealizovat.
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: No, takovejm vecem ja teda nerozumim, ja vetsinou melu kravoviny (a dokud si okoli neotukam, tak radsi drzim pec), ale tak ja se beztak neradim mezi vsechny okolo tebe, takze muzu :) ...ale pekne kreslis, i kdyz tomu teda nerozumim. A pekne pistkujes. A mozna to ... delas taky pekne. A mozna i huste. To uz ja nevim.
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    EWENICA: Taky si říkám: Všichni lidi okolo mě furt melou o tom, jak jsou hustý, a já furt hovno...
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Ano, tak tam taky jeden od nas razi vam to tam odzpivat :o))) tak si ju uzijte.
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    EWENICA: Razíme na Hell party:/
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Ja si fakt v posledni dobe rikam, ze svet je nejakej malej a kolem me se uplacavaj samy maly zazraky. Akorat to nesmim zakriknout. Tak uz radsi mlcim.
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    ANIQUE: wow :o))) a to jsem ani nedelala tlacenku. Jestli chcete, tak s nama pojdte v sobotu na jejich koncik, hrajou v Praze v Exitu.
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Jinak pro ty, co nesledují deviantArt:










    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    EWENICA: Albrecht: "Díky, poslal jsem jim svoje věci, vybrali mě ke spolupráci, vybahnil jsem se a můj návrh byl přijat =) Budu k nové desce dělat úplně všechny materiály včetně triček a mikin atd. Vizuál (vizuály) budou asi brzy k vidění =)

    Mimochodem kdybys věděla o nějakym dalším kšeftu, tak dej zas vědět =)"
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    moznost pro albrechta, tam by se mohl vybahnit :

    ¨

    Kapela hledá talentovaného malíře/grafika/fotografa ke spolupráci na tvorbě obalu naší nové desky.

    Pokud Vás to chytlo, přiložte vaše ukázky prací (prezentaci, obrázek,návrhy....klidně i starší) a pište na e-mail: contactdevil@centrum.cz

    ... Na způsobu a výši odměny se určitě dohodneme,

    LIVEEVIL
    http://www.liveevil.cz
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    POZOR!!!!!! AKCE VT 1984 + VERNISÁŽ + ČTENÍ PŘESUNUTA DO Bull Dog´s Dart´s Pub (Ohradní 1443/24b, 140 00 Praha-Michle). JINAK VŠECHNO ZŮSTÁVÁ!
    AENYE
    AENYE --- ---
    ANIQUE: uvidíme, co to bude za týden
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    AENYE: A nemohla bys třeba nějak vyjímečně...?
    AENYE
    AENYE --- ---
    ANIQUE: zjištění, že se jedná o pondělí mě nikterak nepotěšilo.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ANIQUE: ok.
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    HARAKOCZKA: :) Nevim, asi tak 14 dní třeba...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    (HARAKOCZKA: kdybych myslel koncert, tak budu reagovat spíše v [ Vlastní tvorba 1984 ] )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam