• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    MUXX
    MUXX --- ---
    MADBANANA: Přidej si to jako AudioBook v itunes a pak syncni s mobilem a bude to v Books fungovat přesně jak potřebuješ
    OT_
    OT_ --- ---
    MADBANANA: Přidej si to Music v počítači a pak syncni s mobilem a bude to v Music fungovat přesně jak potřebuješ
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Stáhnul jsem si do iPhonu audioknihu v mp3, doporučíte mi na to nějakej rozumnej přehrávač, kterej si bude pamatovat, kde jsem skončil? Ten defaultní, co to pustí z Files to bohužel pustí pokaždé od začátku.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    nevíte, proč youtube app nemá na autotranslate češtinu? na webu je to ok
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    CESKI: Asi bych je pak nedával do sušičky. Popř příště prát bez aviváže :)

    Ale pokud jsi je vypral a jsou cajk, tak mi ten dotaz přijde zbytečný. Asi bych to příště neopakoval
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    CESKI: Já bych si dával pozor vyndat je z kapsy, než jdou kalhoty do pračky, ale to už asi víš :)
    CESKI
    CESKI --- ---
    podařilo se mi vyprat AirPods Pro...vysušeny vyfoukány a jedou......máte někdo zkušenost na co dát pozor??? Lame dotaz, ale jistota je jistota
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOLCON:
    ted bylo vice prujezdnich bodu. Jeden fungoval, ale hodne nesikovne... ...a nebo mi neco unika.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOC256: Ty prujezdny body myslím byly teď v keynote že budou v 16
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUKED:
    Tak sice jsem zatím v Itálii nebyl ale zkusil jsem to u nás a první postřehy...
    - naviguje hodně dle sebe. Tak jak jsem zvyklý, kudy mě posílá WAZE i v rámci města aa stále dokola, tak AP si prostě našel jiné cesty (neříkám že špatné, jen mě to překvapilo)
    - UI je až nepříjemně jednoduché...
    - jen kliknout do mapy a navigovat je trochu nefunkční. často se fixuje k nějakému obchodu nebo tak něčemu co je v okolí a tedy nedojíždím na cílová místa
    - přidat průjezdní bod KAMKOLIV a ne jen na benzinku je nemožné - nebo UX nesmyslné, protože se mi to nedaří
    - nenašel jsem způsob, jak jednoduše nastavit, aby do navigace nezapojoval hodinky
    - nenašel jsem jak jednoduše určovat jak moc má být ukecaný (vše, výstrahy, ticho)

    Netvrdím, že po těch pár jízdách to zavrhuji, ale asi díky zvyku na WAZE mi to přijde hodně kostrbaté...
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    FRK_R23: Mapy.cz se mi na řízení nelíbí, je tam příliš vizuálního bordelu, který při jízdě nemusím vidět
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DUKED: Waze už mě taky pěkne sere. Tedˇjseem zkusil ty apple mapy a dost příjemně mě překvapily. Satelitní mapy maj podle mě výrazně lepší, než gugl :)

    Jinak po ČR se dost výrazně zlepšili mapy.cz
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Kazdopadne, od releasu si hraju s betou a jo, vypada to hezky. Wireless webcam funguje tak dobre, ze mne to az prekvapilo, jen jsem zatim neprisel na to, jak delaj ten multicamera mod. Skoda, ze novy wallpapery nejsou i ma iPadOS, takhle to vypada hrozne nejednotne. Externi display na ipadu je top. Zejtra to chci zkusit na ultra wide monitoru :)

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Jo jo, musí to mít ten u1 čip, nebo jakyho šlaka. Tzn 11 a novější
    SENIN
    SENIN --- ---
    Ok diky vsem :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SENIN:
    Ano, pokud ho mas v FMI zablokovany...
    SENIN
    SENIN --- ---
    Jj nevsimla jsem si na strankach na odkaz podporovanych zarizeni, je to od iPhone 11.
    Nicmene to, ze nikdo jiny si ho aktivovat nemuze, kdyz ho nahlasil jako ztraceny by melo platit pro vsechny modely, ne?


    KOC256: jasne, diky :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A musi se telefon priblizit k jinemu zarizeni, co toto podporuje - umi navazat spojeni a bonznout ho... pokud to bude nekde lezet mimo Appli svet, tak smula...

    A to zarizeni musi byt relativne nove...
    SENIN
    SENIN --- ---
    DUCATIMONSTER: neni si jisty, ale podle me ta funkce je zapla automaticky. Ale mel XS. Nicmene mam tuto funkci zaplou i na sluzebni 7, ale neupozornuje to pri vypnuti. Opravdu je to tedy funkcni az od iphone 11.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SENIN: No a ten kolega to tam měl?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam