• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DUCATIMONSTER: Podle me na to existuje nejakej remake
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOLCON: NN. Prez altstore, tam muzes ladovat aplikace ktery stahnes odkudkoliv-funguje to na urovni betatestu applioaci ( kdyz si vybojar a musis testovat). Ma to svoje omezeni a kazdych 7 dni to musis prez pc reautorizovat, ale je to bez jainbreaku
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    TOMMY_: To ale chce jailbreak ne
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TOMMY_: Ja chci taky dynu na ipad !
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ALI: Dal jsem tomu jednu noc na research. A prez altstore sem tam dovalil "iDos 2" ktery apple zabanoval. A emuluju DOS :))

    ALI
    ALI --- ---
    TOMMY_: nejde tyhle klasiky hrat online?
    (vim, asi to nebude reseni, ktery bys chtel)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ahoj.

    Chtel bych do iPadu dostat iDos - emulator dosu, abych mohl hrat stary dosovy hry.
    ¨
    Nicmene, apple tuhle aplikaci minuly rok stahnul ( klasicky, kvuli filesharingu ).. Takze ted realne nejde nainstalovat.
    Ale, objevil jsem nekolik variant, jak ji tam dostat.

    1- jaibloke - z tyhle hry jsem ale uz dost dlouho pryc a uz to asi znova nechci
    2- test flight - ??
    3- altstore - ??

    Uz dost dlouho si z ios nehraju a skoro deset let uz to pouze uzivatelsky pouzivam, ( kdysi jsem parkrat bricknul prvni ipad, ale je to uz fakt pravek a vim ze to jednu dobu neslo vratit zpatky ). Jaka varianta je nejlepsi, respektive, urcite je tu nekdo, kdo si rad zahraje na cestach prince of persia.. takze, jak tohle nejlip vyresit?
    Diky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZVIRATKO:
    to by me musel nekdo hodne tesne sledovat...
    Piplo mi to az dalsi den rano...

    Kdyz jsme byli na akci a potkalo se tam vice apple pozitivnich lidi, tak to hulakalo co chvilu no :-)...

    Tak mozna nejaka ducharina...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOC256: tak nic jineho z toho asi nedostanes. Ono je trochu random kdy to zacne samo pipat/kdy te to upozorni a podobne (neni to ze presne po treba 8 hodinach, je tam nejaka vetsi heuristika, napriklad vim, ze kdyz se to se mnou opravdu hybe tak to rve brzo). Co by to mohlo byt me moc nenapada, jedine nekdo kdo jel za tebou stejnou trasu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZVIRATKO:
    No to jsem psal, ze me to sledovalo z automycky domu. A pak nic. (nikoho jsem nevezl - nebo o tom nevim :-)).
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOC256: kdyz na to kliknes tak ti to ukaze trasu kde to bylo s tebou (aspon teda na nejnovejsich betach). Ale je mozny, ze to pozdeji zmizi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Minulý týden se mi ukázalo, že se mnou cestuje cizí AirTag. Zajímavé je, že to bylo od automyčky směrem domů, takže se to opravdu tvářilo jako něco cizího. Ale když jsem to chtěl nechat zapípat, tak se to již nepodařilo kontaktovat. Následně se to již neobjevilo.

    Pro příště. Dá se o tom zjistit něco více? Nějak to najít, nějaké podrobnější zjištění kde se to objevilo a kde zmizelo atd.?
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    DUCATIMONSTER: dobrej nápad. Sluchátka jsem přejmenoval, jen doufám, že nový název uvidí i původní majitel
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    DUCATIMONSTER: To je dobrej trik
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    A nejdou ta sluchatna nejak přejmenovat , aby to původní majitel viděl? Airtag se mi taky hlásí jménem. Napsat tam treba: ''zavolej mi na tel xxx''
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Jeslti by nebylo lepší je donést třeba na policii nebo tak. Teoreticky si dokážu představit, že jít někoho konfrontovat s tím že má moje airpods může bejt pro někoho neřešitelnej problém
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    O_THREE: Čekej návštěvu a obvinění že si je ukrad :)))
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    LOJZA: díky. Sluchátka jsem si spároval s mobilem a nabil jsem je, takže by se majiteli měly ukázat a s funkcí Najít by je mohl dohledat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam