• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    ERVIN: Nabíjí v pohodě. Přijde mi snad nejvíc pravděpodobné co píše MUXX.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    HELVETE: A ještě dotaz. Když ho připojíš na nabíječku. Nabíjí? Napadá mě, jestli telefon není vytopenej. Takhle jsem jednou naletěl já.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    ERVIN: Přes "trojhmat" a iTunes? Teď večer jsem pustil aktualizace a obnova ale evidentně to spadlo. Ale to jsem udělal jen jednou a nechal to na ráno.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    HELVETE: A aktivaci přes komp jsi zkoušel?
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    ERVIN: V resetovaném. Nápis Hola/Ahoj a možnost zadat AppleID.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    HELVETE: A ten prodejce ho předal v resetovanym stavu nebo na ikonkách?
    MUXX
    MUXX --- ---
    MUXX: Tim chci rict, ze ten telefon nekdo mohl pres jailbreak zapnout a kdyz jsi udelal reset, tak jsi o ten “activation bypass” prisel.
    MUXX
    MUXX --- ---
    HELVETE: Existovala moznost udelat jailbreak a ten activation check preskocit.

    Neco jako toto: https://checkm8.info/free-bypass-activation-lock-tool i kdyz netusim jestli tahle konkretni stranka neni malware.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    SUBTITLES017: Právě že moje AppleID to dle té nápovědy k AppleID (začáteční písemo a hvězdičky) není. iPhone jsem mazal nastavení, přenést nebo resetoval iPhone a smazat všechno - ukáže se i odstranění zámku, zadal PIN a proběhl reset a restart. Jako už mnohokrát.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HELVETE: a není to přihlášené na to tvoje ID? Odstranil jsi ho z "Najít"? jestli jsi se tam přihlásil, tak možná jen reset nestačí
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Mám dotaz ke koupi iPhone z druhé ruky, protože jak jsem starej tak jsem asi blbej. Při koupi jsem se přihlásil na ten telefon svým AppleID abych si ověřil, že není zamčený, což v pohodě šlo a přišel mi potvrzovací email, že se moje AppleID přihlásilo z nového zařízení. Tak jsem ho vzal a odjel. Doma jsem ho chtěl nastavit dceři a svoje AppleID vymazal a telefon resetoval, email o odstranění zařízení z find my iphone mě přišel. A po restartu mě to ukazuje, že je telefon zamčený na nějaké mě neznámé AppleID. Jak je tohke možné? Jsem myslel, že to nejde? Prodejce nereaguje, takže jsem asi poprvé na internetu naletěl 🤦‍♂️
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOJZA:
    proto jsem se ptal, protože jsem si to zkoušel a přemýšlel, jak toho "omylem" docílit.
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    KOC256: Tak to jsi holt z té skupiny, co nemá tenhle jemně motorický problém 💁🏻‍♂️ Lucky you 😉
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOJZA:
    Myslím, že to je od iPX ne? A to jsem měl iPX, 11 PRO, 12 mini a nic…

    A s tim uchopem problem nemam. Screen-off mackam palcem, takze prsty mam prirozene KUS pod volume-down…
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    KOC256: A máš telefon, kde se screenshot pořizuje Screen-off a Volume-up tlačítky? 😅 Ono když člověk hmátne po telefonu jednou rukou a potřebuje zmačknout Screen-off (třeba budík, telefonát, whatever…), tak se relativně často stane, že protějším prstem zmačkne i Volume-up a screenshot je na světě…
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    KOC256: Hele kdyz tra koukam na nejaky video nebo posloucham hlasovou upravu a chci si to zesílit tak vetšinou máčkni zesilovací tlačítko a u toho vypínací a screen je na světě😀
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    LOJZA: …nebo smazání posledního screenshotu:

    LOJZA
    LOJZA --- ---
    GUMIDEK30: Pokud to pomůže, tak to jde řešit shortcutem. Buď výběr z více fotek (AFAIK nelze omezit na screenshoty):

    KOC256
    KOC256 --- ---
    GUMIDEK30:
    Za jakych okolnosti je mackas najednou? Zajima me to, protoze se mi to poslednich 10 let nedeje :-)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    NATURALPLAST: Jo to me taky vysejra.
    Udelam nekolik screenu denne wtf :)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    SICKBOY4000: jojo. je to trosku retardovany, ale tak nejak to beru jako dan za to, ze pouzivas itunes na systemu, na kterej nikdy nebyli primarne vyvyjeny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam