• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    Ahoj,
    za kolik se da prodat Iphone 11 128GB? Kapacita baterky 87 % a mam k nemu obal a mozna vystracham i ochranny sklo :)
    PULKA
    PULKA --- ---
    ZVIRATKO: No, já jsem doufala, že když to bude přímo součást toho shortcutu, tak to bude v pohodě. A zjevně ne, coz mi přijde trochu WTF
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PULKA: to se bojim ze je proste o jazyku siri, ktera cesky neumi. Na hodinkach mi kdysi zafungovalo nerikat "hey siri send message to blabla that Přijedu pozdě" ale proste jen "send message to blabla" a tam fungoval jazyk nastaveni pro diktovani. Ale tohle zmenili tolikrat...
    PULKA
    PULKA --- ---
    ZVIRATKO: Díky, zkusím to ještě pročít a vyzkoušet. Ale myslím, že to neřeší problém - můj supersimple shortcut funguje, ale jenom když ho spustím jako widget. Když ho spustím přes "Hey Siri", tak diktuje anglicky, i když mám nastavený Dictate text na češtinu.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Mam shortcut, ktery prijme nadiktovany text v cestine a posle ho pritelkyni Telegramem. Problem je, ze ho chci spoustet zejmena pres Siri v aute nebo na kole. Ale Siri porad ceka, ze text bude v anglictine a “zkouska rozhlasu” se neprepise. Co s tim? Mobil mam anglicky, normalne diktovani funguje - na klavesnici, kdyz spoustim akci rucne atp.

    DUKED
    DUKED --- ---
    iOS 16 Compatibility List: All the iPhones That Will (and Won't) Work - CNET
    https://www.cnet.com/tech/mobile/ios-16-compatibility-list-all-the-iphones-that-will-and-wont-work/
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PETER_PAN: jestli je to první generace SE 2016, tak už ios 16 nedostane tj tomu skončí podpora, jakmile vyjde ios16
    DUKED
    DUKED --- ---
    PETER_PAN: To ti rekne akorat samotny apple
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    Nemuzu rychle dogooglit jednu vec.
    Kdy konci SW podpora (bezpecnostni updates) na Apple iPhone SE, 128GB - koupeneho v roce 2018?
    VFISA
    VFISA --- ---
    co to zase je za zbytecnou kauzu?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    Ted teda koukam ze asi naskocili na subscription model eh :/
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    DEIKSAC: Lepsi jak ajtuns

    iMazing | iPhone, iPad & iPod Manager for Mac & PC
    https://imazing.com/
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    ted pred dovolenou jsem si chtel do telefonu nahrat ebook pruvodce, z buhvijakeho duvodu to pres itunes do knih neproslo, nicmene kdyz jsem pdf prehral do souboru (kupr firefoxu), tak odtud sel prostrednictvim meziaplikacniho sdileni do Knih dostat. SIce jsem rad, ze jsem na to vyzral, ale nerad, ze to musim takhle bastlit.
    VFISA
    VFISA --- ---
    Tohle mi přijde geniální:

    Water in Your iPhone's Speaker? This Shortcut Can Get It Out « iOS & iPhone :: Gadget Hacks
    https://ios.gadgethacks.com/how-to/water-your-iphones-speaker-shortcut-can-get-out-0193951/
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KOC256: Imho minimalni. Tohle odemknuti telefonu bylo snad vzdy stavene na tom ze si to behem toho precesu reinstaloval. Cilem tohohle odemceni neni ziskat data ale moct telefon pouzivat se svym prihlasenim.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jak moc to je velky bezpecnostni problem pro data?
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    MUXX: iPhone 8 a iOS 15.4
    MUXX
    MUXX --- ---
    HELVETE: Jaky to byl model iphonu?
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    HELVETE: tak jen pro zajímavost vyřešení koupě - peníze mám zpět. Prodávajícího (mlaďoch 16-17) jsem kontaktoval a ten se se mnou sešel a peníze vrátil. A protože byl upovídaný tak mi řekl, že na nějakém Telegram kanále pořídil kódy a SW a evidentně to umí pomocí pwndfu (tedy jailbreak) nějak obejít (takže MUXX: měl evidentně pravdu. Když se prý změní IMEI a s/n tak to pak funguje i po dalším factory resetu. Vůbec jsem tohle netušil a ani mě to nenapadlo, že to asi jde. Tj. píšu to sem jako ponaučení, že si takto můžete nechtěně koupit kradené/ztracené a zamčené iPhony a přesto se tam minimálně jedenkrát v pohodě přihlásíte.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam