• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MUI:
    Dá se k tomu načíst jak to funguje z pohledu čecha?
    VFISA
    VFISA --- ---
    KOC256: Celou dobu, ale myslím ze plnou vymenu mas jen 2x rok?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Btw, staré SE ještě nemělo žádnou ochranu, že? Nicméně to moje přežilo pád do mísy s horkým pho, indikátory prý vůbec nebyly zabarvené, akorát odešel senzor otisku prstu :). Ale ani teď bych do bazénu s mobilem nešla, jen holt nemám takový stres když spadne do vany.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KASUMI: Mám XR a spadnul mi do vody asi dvakrát. Nic mu neni. Takže v děšti v pohodě, když ti spadne do vany tak se taky nic neděje. Ale jak říkají ostatní, podvodní videa na dně moře bych s tim taky bez dodatečné ochrany nenatáčel :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VFISA:
    Vydrzi celou dobu a nebo do prvniho issue?
    VFISA
    VFISA --- ---
    KASUMI: Anebo si pokup Care, myslím ze treba v Němec to jde? Pak není co resit :)

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: Dobry vedet. Tak ani novy telefon si nevezmu do vody, leda s nejakou sprckou:)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JYRKA: Moc ne, ale je to malo? Je to spise lokalni zalezitost. Asiate potrebuji idealne obri telefony (asi si neco kompenzuji) a tady staci ergonomicke mensi…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI: To by ta konstrukce musela byt jina. Vetsina zarizeni je pak daleko tluscich, hodne kovu, jine tvary, hodne gumy a plastu atd.

    Ten iP proste funguje, ale jak tu bylo zmineno, ma to sve limity.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SUBTITLES017: spis vzhledem ke konstrukci nelze zarucit, ze si nekdo neda iphone do zadni kapsy a pak si nesedne a pak s tim nepujde plavat. Ale porad jeste povazuju iphone za dost vodotesnou vec, tocil jsem s tim pod vodou, v mori, mel jsem to ve vane a nijak extra jsem se nebal. Je pravda, ze ted ho budu mit asi 2 roky a klidne se muze stat, ze uz tak vodotesny nebude...
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Tady píšou, že iPhone mini tvořil 3-5 procent prodejů. To fakt není moc.
    There Is No iPhone 14 Mini: Here's Why - MacRumors
    https://www.macrumors.com/2022/09/10/there-is-no-iphone-14-mini/
    VACA
    VACA --- ---
    ten výřez na horní části displaye mi přišel míň rušivej než capsle v prostoru..
    Uznávám ale, že "dynamic iland" je dobrej nápad.
    Jen si ale řikám jak to bude v praxi praktický, na používání a ovládání páč je to všechno v horní části displaye.
    Resp. třeba přijetí hovoru až nahoře na display, ovládání hudby, etc.. Zejména u max verze mi to takhle na první pohled přijde trochu jako pain in the ass. I s menší uhlopříčkou pro mě neni pohodlný při používání jednou rukou cokoli dělat na horní straně displaye..

    (jinak myšlenka dynamic iland by klidně šla aplikovat na původní výřez obrazovky. Za je ten novej výřez v prostoru trochu rušivej, a pocitově mi bere víc z použitelný plochy displaye. Ale co já jsem, abych si mohl dovolit mluvit do designu apple novinky na trhu, že;)
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    KASUMI: Ja to beru rak, ze je to pro pripad nehody. Pokud vim, ze s nim potrebuji do vody, radeji si na nej hodin jeste vhodne vodotesne pouzdro. A to mam i AppleCare+…
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KASUMI: myslím ze to je hlavně z důvodu, ze se apple snaží předejít nějakym vychcankum pri reklamacich.. ono fakt těžko budeš nějak dokazovat v jaký hloubce, nebo za jakých podmínek se ten telefon utopil.. a nemůžou samozřejmě uznat reklamaci každýmu debilovi, co s tím půjde točit video ve slany vodě 5 metrů pod hladinou..

    telefon je fakt vodotěsný, za normálních podmínek se člověk fakt nemusí bát.. YouTube je i plný daleko extremnejsich případů, kdy telefon byl x metrů pod hladinou x hodin a přežil (nebo přežil i pračku atd.).
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Okey… tak proc se tim sakra chlubi??
    Ja zila v domneni, ze to je legit ficura telefonu, za kterou si stoji…Pff

    Diky! Tohle me mozna zachranilo od budouci chyby:)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CITRONAK: A duvod? Z ceho to vyplyva? Z toho protokolu? Ze je to nekde uvedene v nem? Ze to neni 100%?
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    KASUMI: Ne, opravdu nevztahuje.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: Ne??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam