• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MOODYCAT: Tady mas popsany gesta (i to co hledas)

    Gesture, swipe, and press to navigate your iPhone 13 and other Face ID models - Apple Support
    https://support.apple.com/en-us/HT208204
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Netusite nekdo, jak na 13 dat zapnuty aplikace? To co driv bylo dvojitym zmacknutim pravyho tlacitka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DEIKSAC: Tak lupicka mi zrovna prijde jako zbytecnost, kdyz X let jsem navykly na seipe dolu… za me to spise nabourava design. Ale zase tolik mi to tam nevadi.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    KOC256: Ja si dopral 16. Na home screen lupicka na hledani, tak to asi konecne zacnu pouzivat namisto z widgetovy obrazovky, kam nepachnu, jak he rok dlouhej
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    A swiftkey se mi po updatu náhodně občas objeví trochu menší. Přesně tak malá , jak bych si ji přál mít. Dřív jsem se uz smířil s tim , ze velikost nejde nastavit.
    PULKA
    PULKA --- ---
    KOC256: Omylem chytnu telefon, chci tam neco posunout a skoncim v editaci :D kazdopadne stary obrazovky customizovat nemuzes, musis si ji tam pridat jako novou, pak tam jdou dat ctyri zbytecny appli widgety (teda z appek, co mam ja a jsou tam obr osklivy hodiny, stary se mi libily vic), takze featura minimalne pro mne jenom ke zlodti.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PULKA: A jak do toho lezes? Ja musel force touch a ten bezne nedelam.

    Me by zajimalo jak si customizuji jednu obrazovku. Porad mi to jen nabizi pridani nove :-)
    PULKA
    PULKA --- ---
    KOC256: Aktualizovano, akorat nevite nekdo nahodou jak vypnout tu customizaci lockscreenu? A vratit puvodni zobrazeni notifikaci? Nikde minimalne vypnuti customizace lock screenu nemuzu najit a uz jsem do toho omylem vlezla asi petkrat. Predem diky!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER: Kolmo jo.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Funguje vám na ios 16 face id , kdyz telefon leží?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KOC256: Já jsem ho kdysi četl a v komentářích se probírá, jak to udělat přes kartu a adresu v UK, protože ten proces kontroluje zemi a číslo karty.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SUBTITLES017: Aha, diky, ja mam tu rodinu vylozene vybranou v tech "povolenych osobach" a tudiz mi chodi i notifikace na sms.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BRUSINKA:
    SUBTITLES017: mám to takhle a funguje to tak, jak ty popisuješ

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BRUSINKA: v nastavení soustředění je položka "povolená oznámení".. tam muzes povollit bud konkretní osoby, nebo je tam pak položka "Povolit také" a tam u volajících můžeš nastavit oblíbené kontakty
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Prosim vas, neprisel jste nekdo na to, jak nakombinovat takovy klidovy rezim, abych dostavala od vybranych osob (napr. "oblibenych") upozorneni na hovory, ale ne na sms? Proste - spim a nechci, aby me cokoliv rusilo, s vyjimkou telefonatu od rodiny. Dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    2 minuty - fičí to :-)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: asi stesti na server :) já momentálně 1 hodina, ale uz jsem tam videl i 4 hodiny...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    pise mi to 7 minut...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: 16.. stahuju, ale leze to pomalu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    15.7 nebo 16?

    KOC256
    KOC256 --- ---
    TAURUS:
    přečti si ten odkaz od Ondry a pokud to stále platí, tak kreditku nepotřebuješ.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam