• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    A kam to ma stoupat? Donekonecna?

    Nejsem na to expert, ale cena stoupa, kdyz je touha nakupovat, ale to musi i nekdo chtit prodat... Tedy nemyslim, ze to je az takovy ukazatel...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DEIKSAC: Jako prekvapilo me, jak byl dobrej
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    KASUMI: Trh vubec netusi co bude a kde hledat bezpecnej pristav krom dolaru a makroprognoza rika klidne dalsich 30% dolu
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    KASUMI: Vlastne tonevyzniva pro ip5 vubec zle :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BARTOLOMEJ: gratulki, pres apple?
    KOC256: a tak bych cekala, ze pokud tomu trh veri, tak se akcie zvednou
    ale mam dojem, ze ty posledni mesice nejsou vubec logicky :)
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    KASUMI: byla si pomala - ja mam fialovy 256 Pro doma od patku
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    KASUMI: Obecne technologicke akcie padaji dost, treba MS za mesic klesl o 50$, apple 20$, vzhledem k nominalni hodnote je to identicke. Myslim ze to s novym telefonem nema nic spolecneho
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    No proto jsem se takto zeptal. Taky nějaké akcie mám a nedělám žádné závěry... :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: za posledni mesic spadl z 175 na dnesnich 150
    den dva po predvedeni novych founu se to zvedlo na tech cca 164.. ale zase to padlo.. ono obecne ted akcie padaji, ale to, ze to takhle rychle spadlo spis indikuje (podle me), ze trh neveri, ze bude nejaka velka poptavka.. ale podle tech dodacich lhut bych rekla, ze zajem je enormni.. anebo maji fakt velke problemy s vyrobou.. (v poslednim pul roce byly akcie uz na 130 ,to bylo v dobe te nejvetsi akciove krize letos)

    nejsem zadny analytik, jen mam tri akcei apple, tak na to koukam :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    a předtím rostly/stagnovaly?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    a akcie klesaji.. od 12/9 z cca 164 usd spadly na 150...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    podle apple.com dodaci lhutu 14 pro 256 gb az na konci rijna.. wow... to neceali takovou poptavku?
    PLATINUM_TEETH
    PLATINUM_TEETH --- ---
    PLATINUM_TEETH: Očividně to funguje. Znamej měl preorder na 128GB, a když dneska nebyl, tak šel a koupil si ten 1TB. Facepalm
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    U me to bylo fakt naposledy v dobe, kdy se davaly jeste sluchatka… Takze tak iP7 /iP X?

    Obal se srolovaval u konektoru, davaly se tam pruzinky. Mozna bych takovy kabel jeste nekde nasel doma…

    Ale pravda, ze co se daji iP nabijet bezdratove, tak kabel vyuzivam jen na cestach a v aute. V aute mam IKEA bytelny kabel…
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KOC256: presne :) jednou za pul roku, kdy se to totalne ochodilo jsem to taky menil :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: ze to ted pises.. ja mam dojem, ze ty kabely, co jsem si koupila v poslednich 2-3 letech, vydrzi mnohem min, nez kabely vydrzely driv.. driv se mi osoupaji, odrou, prodrou a odhali streva.. mam dojem, ze kupuju kabel co x mesicu.. (vse origo ofc)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BARTOLOMEJ:
    v době, kdy se nabíjecí kabely a sluchátka ničily v kadenci co 55 měsíců, tak jsem do iStylu vždy jen přišel, ukázal jim jejich fakturu a vyměnili mi tyto věci kus za kus.

    Pak jde o nějaké doplňky pokud chceš atd.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    FLLIP: mě stačí silikonová šprcka a za tu dávat 1500 fakt nechci
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    CAMELLA: Settings -> Focus a nastavíš si, na co jsi zvyklá(ý).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam