• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SWALLOW2:
    12 mini, taky ne.
    Ale jsou to zname problemy... :)
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    Asi vam to moc nepomuze, ale XS 16.0 a nepozoruju zadnou, ze zde zminenych problemu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CHEWBACCA:
    reset klávesnice prý pomáhal...
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    a to sekaní při psaní sms,wa opraví kdy? 16.0.2 nepomohl :-/
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    MUXX: Já mám 16.1 beta 2 a ta už to nedělá. Hurá!
    MUXX
    MUXX --- ---
    16.1 to dela taky
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    PSYCHO: Toho sem se právě trochu bál :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    HERKULES: It’s not a bug, it’s a feature :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: android je bug, takže vlastně jo :-)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOOSH: díky, aspoň že tak, je to děsnej voser :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOOSH:
    Já myslel že reaguješ na JYRKA. :-D
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    HERKULES: Je to bug, který mají snad už v příštím updatu opravit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES:
    dělá to i u default klávesnice. Ale ne u všech appek...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    V ios 16 mě taky docela sere, že když mám nějaký text ve schránce, že mě dycky tlf výzvě, jestli souhlasím s vložením nebo ne. Používám SwiftKey.

    Při každém úkonu, jednou bych to pochopil.

    Nestudoval jste někdo, kde udělit trvalý souhlas?
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Ufff. Nastesti nas se to netyka :)

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SUBTITLES017: jo a ted vyzkouseny noční fotky.. to je teda taky uplne jinej level.. normalne hvezdna obloha se vyfoti.. pecka
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    dneska dorazil 14 pro (fialovy) - jak jsem se celou dobu citil provinile, ze vyhodim 33tis za neco co absolutne nepotrebuju (přecházel jsem z 12 pro), tak uz ted mam ten telefon rad 😊 super je za me hlavne displej (rozdil oproti 60hz je obrovsky.. odezva a plynulost je uplne nekde jinde).. zitra jedu testovat fotak, na to se taky moc tesim a myslim, ze rozdil bude taky znatelny.. dynamicky ostruvek je taky moc sympaticky 😃 animace jsou cool a je to dobra evoluce.. uz tech penez nelituju, na dalsi minimalne dva roky (uvidime s cim apple prijde samozrejme) je vystarano 👍
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    A major bug in Apple's latest iPhone is causing the camera to physically fail when using apps such as TikTok, Snapchat and Instagram, some owners have reported. The bug in the company's iPhone 14 Pro Max, the most expensive model in the iPhone 14 range, appears to affect the optical image stabilisation (OIS) feature, which uses a motor to eliminate the effects of camera shake when taking pictures. Opening the camera in certain apps causes the OIS motor to go haywire, causing audible grinding sounds and physically vibrating the entire phone. The vibration does not occur when using the built-in camera app, suggesting the problem's roots are in a software fault. However, some have warned affected users to limit their usage of apps that trigger the bug, in case excess vibration causes permanent damage to the OIS system. The company has previously warned users about potential damage to the OIS motor, particularly in situations where their phones are experiencing significant vibration. In January this year, the company published a long warning note for users about the risk of mounting their iPhones near "high-power motorcycle engines."
    Bug in iPhone 14 Pro Max causes camera to physically fail, users say | Apple | The Guardian
    https://www.theguardian.com/technology/2022/sep/19/iphone-14-pro-max-camera-optical-image-stabilisation-motor
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    Zkusím to tady :)
    Kdyby náhodou, měl někdo nevyužitou rezervaci na IP 14 pro 128gb černé barvy v Praze, tak dejte vědět :) všiml jsem si, že překupníci na fb a jiných bazarech chtějí 3-4K. To si asi počkám zase až bude skladem, zas tolik na to nechvátám ;) dik dik
    MUXX
    MUXX --- ---
    The iPhone 14 Feature Apple Didn’t Tell You About | iFixit News
    https://www.ifixit.com/News/64865/iphone-14-teardown
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam