• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PSYCHO: A presne proto mam v praci magsafe nabijecku ve stojanku. Pak se svym 12mini odchazim z prace s +-100%
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    PSYCHO: Jako asi mas pravdu. Ale tesim se na okamzik, kdy to vydrzi dva dny😂
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KASUMI: Takhle, i 10% narust vydrze je strasne dobrej vysledek. Ja chapu, ze by clovek normalne chte vic, ale z technickyho hlediska je to uctyhodny. Pro mne by to treba znamenalo, ze nemusim odpoledne dobijet, protoze telefon mam pri ruce furt a jedu naplno. Vidcally, kalendare, slack, maily, admin tooly… vetsinou odchazim se 100% kolem 9 rano a kolem ctvrty jsem v cervenejch. (12 Pro)
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    KASUMI: Dark mode by ti nejaky procento z baterky mohl usetrit. Aktualizace na pozadi mam taky vypnuty.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Koukam, ze ten vypnutej screen (fakticky) by mohla resit 16.0.2
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Teda zatim me baterka ve 14 pro moc neoslovila
    Cekala jsem, ze to bude znatelne lepsi oproti 3 roky starymu 11 pro, ale pravda je, ze ani ne (11 pro je vecer pri mym pouzivni nutne nabit, tohle skonci na cca 20%, tze fakticky taky)

    Plus by me teda zajimalo, co ten telefon mezi 6 a 9 delal.. rozhodne nebyl ON, kdyz jsem rano vstala a podivala se na nej.. musela jsem do nej tuknout

    Ale mozna to chce pohrat si s nastavenim, tam mam velke mezery

    Na druhou stranu se teda hodne rychle nabiji
    Ten spike na grafu je pul hodina v aute (nekam jsme jela) a co pisu tenhle post, tak se to nabilo o 14 % up

    DUKED
    DUKED --- ---
    Tak s public transportem se to uz konecne hybe spravnym smerem (aspon v Brne a Ostrave)

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DUCATIMONSTER: Delší dobu používám gboard a jsem s tim spokojenej. Po čase to naučí tvoje slova atp. Má to dobrou haptiku a celkově je to v klidu. Nechápu proč Apple nemá to samý. Lehké zavrnění přidali až v ios16 a ani tak to neni ono.
    VFISA
    VFISA --- ---
    Delate nekde s shortcuts na ios a pouzivate Charty? nejak jsem zasekly v pochopeni zakladniho plneni daty - kdyz mam list oddeleny carkami (ala csv), jak to nejrychleji vykreslim v Charty? Nejak se mi nezda ze budu muset loopovat po radkach
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOC256: Na ty swiftkey se mi dobre pise jednou rukou a pekne mi to do horniho radku nabizi slova, ktera by mohla nasledovat. Na apple klavesnici musim pouzivat obe ruce a vic kontrolovat text. Je mi to fakt nepohodlne.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Tahy jsou super, i když jsem se přistihl, že někdy vytukavam. Ale ta klávesnice je podle mého o řád jinde než Applí
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOC256: Tahy predikce dalších slov a zapamatování, je to prostě celý divný… ale za mě hlavně ty tahy…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER:
    Jde o ty tahy nebo neco jineho?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Tvl zkousim dnes tu apple klavesnici a to fakt nejde!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Já ji svého času zkoušel, ale sekala se a občas vypadla. Nakonec jsem se vrátil k systémové klávesnici a jsem spokojený. Ale nejsem žádný mobilní psavec... Raději diktuji, případně píšu na PC.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Tak to ja si naopak nikdy nezvykl na jakoukoliv alternativu a mam radeji tu nativni.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HELVETE: Nenávidím jí a to jsem jí dal šanci třeba 10x. Nevím , jestli zkoušet tu gboard nebo sklapnout a zvyknout si na ní. Jsem z toho dost otravenej. Zkurvenej život !
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Koukám, že nejsem sám ohledně SwiftKey. Nativní klávesnici nenávidím a vždycky jsem považoval za největší ergonomickou slabinu iOS, zejména pak v CZ jazyce. Takže asi zůstává jen ta od Googlu.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOC256: To jsou fakt curaci
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Doprdele neeeeee. Na čem budu psát
    LBW
    LBW --- ---
    DUCATIMONSTER: KOC256: Tak to MS nepotesil :/
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tak uz i ja se dockala.. ta fialova je bozi.. ale prijde mi to teda jako slusna cihla :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam