• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CROSS: to byl spis joke :) myslim si vicemene to stejne, ze tech rocnich prechodu bude min..
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Přechod z 13 na 14

    31 hlasy od 31 respondentů

    CROSS
    CROSS --- ---
    KASUMI: to je ale jinej scénář, prošel jsem si tim sám u první generace "velkých" telefonů, když jsem přešel ze 4S na 6, protože mi na první pohled plusko přišlo fakt už moc, a asi po třech měsících jsem došel k závěru, že když už, tak už.

    Vzhledem řekněme k ekonomické situaci bych čekal, že lidí, co točej telefony, specificky teda iPhony, po roce, bude letos míň.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tak mame mezi nami nekoho, kdo si koupil 14 pro a vymeni za 14 pro max, ze.. tak i z 13 se muze prejit na 14 :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LBW:
    OK, já čekal že to je reakce na nějaké prohlášení, které mi někde uniklo...

    Jelikož nedává smysl z 13, přecházet na 14. Tedy to budou takto dělat jen opravdoví fandové :-)
    LBW
    LBW --- ---
    KOC256: Protoze vzdy nekdo kupuje nejnovejsi model a prodava ten predchozi?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LBW:
    A proc by je meli prodavat?
    LBW
    LBW --- ---
    Kde jsou (mimo FB Marketplace) ti lide, co prodavaji sve 13ky? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PSYCHO: A presne proto mam v praci magsafe nabijecku ve stojanku. Pak se svym 12mini odchazim z prace s +-100%
    BAAL
    BAAL --- ---
    Tak se hoši v apple smilovali nad náma s historickejma strojema

    iOS 16.1 brings battery percentage to more iPhones - 9to5Mac
    https://9to5mac.com/2022/09/14/ios-16-1-battery-percentage-iphone-xr-11-mini/
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DUKED: myslel jsem, ze i pro busy / trolejbusy budou zvyraznene trasy, kudy jedou.. ale asi by to byla sama cara a nebylo by to prehledne
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUBTITLES017: Myslim, ze busy barevne cary nemaji, protoze proste jezdi po ceste 😉
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DUKED: mas recht, ja se orientoval jen podle tech zvyraznenych car, ktere opravdu ukazuji jen tramvaje a vlaky

    DUKED
    DUKED --- ---
    SUBTITLES017: Mozna koukame na jine mapy…

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    v plzni se objevily tramvaje, ale zbytek mhd zatim ne
    DUKED
    DUKED --- ---
    KOLCON: Kde je tady pls?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    DUKED: Nj tady se ještě MHD neobjevilo, ale objevily se aspoň vlaky, tak to vypadá, že na tom snad dělají...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KASUMI: Dokud nevymyslime novy baterky, tak kvuli tomu, ze chceme porad vyssi vykony, tak se to nestane.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    PSYCHO: Jako asi mas pravdu. Ale tesim se na okamzik, kdy to vydrzi dva dny😂
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam