• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    CROSS
    CROSS --- ---
    LOJZA: už asi rok (?), ale google photos najdou v těch samých fotkách o řád lepší výsledky teda
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Možná nosím dříví do lesa... Absolutně netuším, od kdy už to funguje, ale věděli jste, že ve Photos jde vyhledávat fotky podle obsahu? Napíšu car, book, christmas tree... a normálně mi to najde fotky, které ten objekt obsahují. Wow :) Taková malá nečekaná radost :)
    PLATINUM_TEETH
    PLATINUM_TEETH --- ---
    MOTEONE: Jj ty shopy typu iStyle, iWant, Alza atd na predobjednavky absolutne nefungujou, asi proto, ze tam objednává kazdej druhej a nestihaj.
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    PLATINUM_TEETH: Já jsem předobjednal 22.9. u MP a včera psali mail, že už ho mám k vyzvednutí :)

    Jinak u MP jsem objednával proto, že dávají záruku 3 roky za stejný peníz..
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    LBW: Jj, taky pouzivam :) Bozi vec :)
    LBW
    LBW --- ---
    Nechtel jsem si instalovat DM appku a nahodou jsem objevil Pass4Wallet, juhuuu! :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    nemate nahodou nekdo airpods pro 2 a garmin hodinky?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Ale přiznám se, že to bylo pro manželku, která měla předtím se1 a větší tlf moc nechtěla. Já mám 13 a tlf bez face id bych nechtěl ani za nic. Už. Ale ona tím přechodem furt neví o co přichází, takže cajk a moje úvaha o čipu a podpoře je pořád platná 😂
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HONCKA: Úplně stejně jsem to řešil cca rok zpět a koupil jsem se kvůli lepšímu čipu a tím pádem delší podpoře.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASALOPETE:
    jednu chvilku mi to dělalo. profoukl a utáhl jsem hrot, odpároval a napároval jsem ho a jede...
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    HONCKA: Jj taky nejede
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VASALOPETE: Moc si od toho ale neslibuj. BTW s jiným ipadem si to zkoušel?
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    HONCKA: Dik zkusim, jen sem ho sundal a nandal
    MUXX
    MUXX --- ---
    VASALOPETE: nemas tam jenom uvolnenej ten hrot? sundat, nandat, poradne utahnout.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HONCKA: tak ja jsem hodne zvykly na face id a vylozene me na tom stve touch id.. navic je to pro me moc maly.. ale jak uz tu padlo, to je moje osobni preference.. kdyz do ted face id nemel, tak mu urcite SE vadit nebude
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VASALOPETE: pencil se neservisuje, tj nejsou na to žádný díly, ani to nejde kloudně rozdělat, co bych zkusil, tím nic nepokazíš, sundat hrot a prostříknout to isopropylalkoholem, pak nechat vyschnout a vyzkoušet
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    HONCKA: Jj prave ze vsechno spojeni a parovani funguje
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VASALOPETE: detekuje ti to systém, že to máš připojený?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    SUBTITLES017: Na co konkrétně? Synátor měl před tím ip8 a byl s tím ok, předpokládám, že žádný zhoršení nebude.
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    Dotaz na apple pencil. Mate nekdo zkusenost s nejakym servisem? Pencil naparuju do ipadu, nabiji, ale nejde s nim nic ovladat, podepisovat, kreslit a je uz po zaruce.
    Nejaky tip co s tim krome koupit nove?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam