• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ALI
    ALI --- ---
    omg. fakt srovnavate dvoukilovy sklo a fullframe cip?
    go on then.
    CROSS
    CROSS --- ---
    HERKULES: Tak ona si s tlm slušně poradí i DSLR, ale hádám, že to je optikou.
    OT_
    OT_ --- ---
    DEIKSAC: Naopak, klasický foťák je na tom mnohem lépe, objektivy jsou řádově kvalitnější než u telefonu (když nepočítáme nějaké Lomo ofkóz). Navíc si můžeš pomoci sluneční clonou.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DEIKSAC: Klasický foťák s pořádnou optickou soustavou by to dal bez těchto chyb. O expozičním rozsahu nemluvím. Srovnávat film a čip nejde.

    Ale Android i bez případné chyby bych nevelebil. I kdyby to byly snímky jak od Ansela Adamse, pořád je to Android. 😎
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Klasicke fotak na film by byl v takovy situaci uplne v kelu, imho je to naopak vybornej vysledek. Nebo to drahy androidy umej dobre? Pochybuju
    MUXX
    MUXX --- ---
    DSL.sk - Nový iPhone na horskej dráhe automaticky volá tiesňovú linku
    http://www.dsl.sk/article.php?article=26584
    WAKI
    WAKI --- ---
    Zdravím, neřešil někdo? Mám složku na icloudu, kde jsou čísla kurzů (dle čeho řidiči na mhd jezdí) v ios 15 nebyl problém s vyhledáváním přes spotlight. Teď mi to nenabízí. Občas se zablýská na lepší časy a některý kurz mi to najde. Ale většinou ani ň. Zkoušel jsem složku stáhnout do iphone. Ale ani to vliv na hledání nemá. Díky
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    k tematu
    iPhone 14 Pro je nejlepší fotomobil, který si můžete koupit, tvrdí test - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/mobil/telefony/apple-iphone-14-pro-dxo-mark-skore-nejlepsi-fotomobil.A221008_153136_telefony_vok
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ok, dekuji vsem za konzultaci :)
    PEJR
    PEJR --- ---
    Pokud je ta tecka mala, tak je to casto svetlo odrazeny od senzoru, ktery se odrwzi od zadniho clenu objektivu zpatky na senzor, delaj to vesmes hlavne svetelny zdroje a deje se to i u digitalnich zrcadlovek s levnejsima objektivama
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    12 pro a taky to tam mám, ale snažím se nefotit proti světlu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PULKA:
    spíše jsi měla štěstí. na 12 mini úplně běžně. Zkus ostré protisvětlo...
    PULKA
    PULKA --- ---
    Na 13 mini se mi to nikdy nestalo (jenom uplne klasicky flare), ale to bude asi poctem objektivu a jejich pozici?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI: Me to prijde v norme. 11 jeste nemela tak velke sklo. Amy myslim ze to taky delalo.

    Casem vypozorujes co a kdy to dela. V 90% se tomu lze vyvarovat. Natocenim fotaku, atd.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Jen pozor, obcas tyhle fleky nejsou lens flare, ale nasledek zasazeni cipu laserem (napr. na hudebnich akcich). Nicmene, to se da poznat snadno, protoze na vsech fotkach je dana chyba na vsech fotografiich na stejnem miste.
    OT_
    OT_ --- ---
    KASUMI: Pomůže nemít v záběru světelný zdroj.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NIXX: ok, fleky budou :( plati to i pro toto KASUMI ? pac tam nepomuze zmena uhlu fotaku, stejna tecka se mnou cestuje i pri pohybu
    CROSS
    CROSS --- ---
    KASUMI: štěstí :-] Moje 11 Pro Max teda ty modrý tečky hází, když se neudržim a fotim přímo proti slunci.
    (Ale v protisvětle většinou fotím zrcadlovkou, tak mě to u telefonu moc neobtěžuje.)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CROSS: prave vubec .. (mela jsem 8 a 11 pro)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam