• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    KAZATELL: ja ho mam rok a je porad v pohode
    CROSS
    CROSS --- ---
    KAZATELL: Stejný pocit (origo Apple kožený), měl jsem na 6, 6+, 7 a naposled na X a na něm jsem ho přestal používat. Přišlo mi, že kvalita šla trochu dolů.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    AOTEAROA: Já vždycky používám originál Apple ten kožený a musím říct, že je to rok od roku horší. Teď co mám na 13 pro, tak to vypadá hůř než ty jebky z ali. Normálně se to na hranách loupe jako by to byla koženka (jen od toho jak se dává a vyndavá z kapsy). Stejné zkušenosti i další kdo to používá
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: Diky. Prej ne 😂 ..

    No. Tak az si to rozbije, zaplace on. Ne ja..:)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI: Link nemam. Ale asi se to da najit na alikovi.

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Tenhle mam uz 2 roky já, ale na SE ho nemají.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KASUMI: CZK 63.80 20% Off | Shockproof Hybrid Armor Phone Case For iPhone 14 13 12 Pro 11 XR XS Max For iPhone 11 Pro Max 14pro Hard PC+TPU 2 in1 Back Cover
    Shockproof Hybrid Armor Phone Case For Iphone 13 12 Pro 11 Xr Xs Max 8 7 Plus For Iphone 11 Pro Max Hard Pc+tpu 2 In1 Back Cover - Mobile Phone Cases & Covers - AliExpress
    https://a.aliexpress.com/_m0HF9da
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: nemas link? to by mohlo zajimat muze
    brani se zuby nehty obalu, ale jeho SE vypada jak po utoku mongolu..a ted mu spadlo na chodnik a orval si roh.. tak je uz ochoten se o tom bavit :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TALPENNY: Me tyto obaly prijdou jako docela prepal :-)

    Ja mam doma jen se zesilenymi rohy, platove pevne zada s magsafe a jinak jen aby to naplacato nikde nestreklo o telefon. Samozrejme displayem na sutr to neda. Na display mam sklo co ochrani zakladni skrabance a nale pady.

    Vse z aliku za max jednotky €.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    AOTEAROA:

    Naprostá většina "běžných" krytů co chodí na e-shopech do nabídky automaticky jako vhodné příslušenství případně je lidi fasujou jako bundle má potenciál na ochranu před pádem na chodník a na koberec v kanclu ovšem co se outdooru týká je to většinou bída .Na náročnější prostředí vždycky byly nejlepší kryty Otterbox, UAG a v případě potřeby "zavřenýho spodku před bordelem " Catalyst Waterproof/Total Protection.
    Jenomže mají hned dvě nevýhody-ano, nejsou nejlevnější
    ( IMO pro rozumnýho uživatele co chápe že drží v ruce & nosí po kapsách věc za 1000 dolarů + a že na poškrábanej otlučenej iPhone s rozflákanejma zádama případně displejem mu padá záruka tohle neni problém) a nový serie logicky přicházející s každym novym telefonem stejně jako řadu dalších odvětví postihnul mor "ekonomizace" & outsourcingu kdy se robustně tvářící novinky po čase opotřebovávají třeba dvounásobnou rychlostí oproti předchůdcům.

    Každopádně k věci :

    Otterbox Defender - dost cihla a gumy na něm časem odchází, otvor pro nabíjení krytej každopádně slušná volba
    Protective iPhone 13 Pro Case | OtterBox Defender Series Pro Case
    https://www.otterbox.com/en-us/protective-iphone-13-pro-case-blue/77-83532.html

    UAG Monarch (!) - jeden z nejlepších dostupnejch krytů ovšem neplní kriterium uzavřenýho spodku
    UAG Monarch Pro for MagSafe iPhone 13 Pro Case
    https://www.urbanarmorgear.com/products/monarch-with-magsafe-series-iphone-13-pro-case

    Juggernaut -totální cihla ale dobrou službu udělá
    CASES - Apple - iPhone 13 Pro Max - Juggernaut.Case™
    https://shop.juggernautcase.com/categories/cases/apple/iphone-13-pro-max.html

    Catalyst Total Protection (!!!) -vodotěsnej, krytý co jde, poutko kolem zápěstí do lesa & na plavání & na mejdan a velmi přijatelná velikost & odolnost vůči pádu plus relativně elegantní, pro tvý účely ideál
    Total Protection Case for iPhone 13 Series – Catalyst Case US
    https://www.catalystcase.com/collections/iphone/products/total-protection-case-for-iphone-13-series?variant=39442462310487
    https://www.youtube.com/watch?v=vwnQz4GpNUQ

    Pro milovníky láce a slušný kvality - tohle je jedno z nejlepších pouzder který jsem měl v řádu let za celých tušim 400 Kč a tušim polský pán tam má ranec zajímavejch no namů za rozumný peníz. Typickej průvodní jev výše popsanýho kdy malý začínající firmy trefí situaci na trhu a začnou vyrábět kvalitní zboží za čtvrtinu ceny.
    MOBILY a GPS / Počítače | Iphone 13 Pro, apple obal pouzdro na mobil kryt obrněný SLIDE 4w1 ring | VÁŠ SHOP luxusní výrobky pro všechny
    https://www.vashop.cz/Iphone-13-Pro-apple-obal-pouzdro-na-mobil-kryt-obrneny-SLIDE-4w1-ring-d34423.htm
    90 procent recenzovaných produktů vlastním osobně zbytek mají lidi co je považuju za soudný.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONCKA:
    kazdy obal podporujici magsafe má v sobě kov. Tak teoreticky to jde...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Ale zkušenost s tím nemám.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Potřebuju novej držák do auta, líbil by se mi magsafe, ale žena má služební android a nechce se mi šachovat s 2 držáky, existuje nějakej protikus, co by si člověk dal do futrálu na telefon, aby to drželo na magsafe? Že by ho mohla používat, akorát na dobíjení by se připojila kabelem
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    AOTEAROA: z ruky mi nepada
    kdyz mi spadne, je to proto, ze ho nekam polozim a sklouzne, pac se nepodivam, ze je to tam krivy nebo ho shodim z neceho :D

    jako jo, ta reklama je masivni
    ale podlehla jsem uz u 11 pro a nelituju
    ale pozor, neni to rozhodne subtilni obal

    plus teda pro uplnost - jsou situace, kdy se dokaze ten telefon hodne zahrat a ten obal tomu nepreje.. jedinej fakt horkej problem mam pri tom, kdyz nabijim v aute a pouzivam waze.. to to radsi z obalu vyndam
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KASUMI: Já o této značce nikdy neuvažovala, až moc na mě skákaly jejich reklamy, tak dík za recenzi. Jak hodně ti padá telefon z ruky? Páč mně docela jo. Ale iPhone naštěstí méně než předchozí "skvěle tvarované" telefony.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    AOTEAROA: Pitaka má i MagEZ Case Pro, který má krytý spodek a navíc je to vystlaný gumou
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KOC256: Kdyby mi dali ten samý obal na další rok, bude to fajn. Teď jsem dostala novej batoh Peak Design po reklamaci zipu, tak snad by mi sakra někdo mohl dát i nový plastový obal na mobil, ne? 😀
    Kupovat si obal na mobil za víc než litr už mi přijde dost. Asi zůstanu u toho plastu, jsem s ním jinak spoko (jasně, že se zbarvil do tmava, ale já si často mažu ruce krémem, nebo mám od dětí či koní špinavý ruce. A ten samotný telefon vypadá jako nový.).
    CROSS
    CROSS --- ---
    AOTEAROA: No hele bordel z kapes tam stejně leze. :-] A ten PD má spodek docela hlubokej.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja nejradeji bez obalu. Obal davam jen na outdoor, kde mi ho nekolikrat zachranil. Ale stale me sere ten vystouply objektiv. Pri polozeni na stul a klikani me to totalne sejri. Doma i v praci mam magsave stojanek.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AOTEAROA: Jde o pocit. Je ta cena odpovidajici kvalite a vydrzi? Nebo te to zklamalo? Jak jsi to pouzival? Atd.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    vidíte, já třeba ten otevřenej spodek nesnášim a nabíjím v 99 % doma na magsafe, takže me naopak štve že tam leze bordel, páč mám mobil věčně po kapsách a běhám s dětma po hřišti nebo s foťákama po les.

    díky za další tipy!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam