• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: klavesnice muze teoreticky odposlouchavat co se pise, takze to teoreticky smysl dava, appka by samozrejme mela klasifikovat spravne data (napr. hesla) a pak musi mit klavesnice "full access". V tomhle pripade je to ale o managed/unmanaged aplikacich a datech, ktera se nesmi michat, a do naseho firemniho katalogu proste daji jen tyhle dve klavesnice...
    Ono by me to ani tak nestvalo, kdyby tuhle politiku nehodlali aplikovat i na soukroma zarizeni. Budu jak kokot nosit firemni tezitko jen abych se mohl pripojit na Teamsy nebo kouknout do kalendare, fakt nevim komu tohle prijde v roce 2022 normalni...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Spíš by mě zajímalo, jestli jsou teda SwiftKey a Gboard považovaný za bezpečné(?). Taky je používám, tak jen ať vím, na čem jsem :)))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tyhle pravidla jsou taky proto, aby se nedostal nějakej škodlivej kód dovnitř. A celkem chápu, že jsou u nás 3rd party klávesnice zakázané už dlouho, když jimi zadáváme jména a hesla.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ZVIRATKO: ony obvykle ty pravidla nejsou tak, ze to nemuzes udelat, kdybys hodne chtel, ale musis vyvinout nejaky vetsi usili.. a o tom je compliance..
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOLAKAC: co screenshot, muzes vzit fotak a vyfotit i ten displej :-D a lidem s dobrou nebo fotografickou pameti se u turniketu rovnou provede lobotomie...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ZVIRATKO: my máme jakýsi blackberry řešení, skrz který máš přístup na "interní" zdroje, a z toho blackberry nejde copy/paste, nejde sdílet/nahrávat jinam, stáhnout do tel. nic. Ale samozřejmě screenshot si uděláš, takže si moc velký iluze nedělám. Upřímně jsem se v tom nijak nehrabal, protože je děravá základní pointa, kdy mraky různých dokumentů, kontaktů atd.jsou zároveň přístupný skrz MS Teams, který jsou samozřejmě mimo to BB řešení. Ale nejsem securiťák a snažím se jim vyhýbat :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOLAKAC: A jde u vás taky ukrást data nahráním na úschovnu místo clipboardem? Ne to přijde jako totální Kocourkov
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ZVIRATKO: to je u nas uz dlouho, ale je to "vychytany" ze nefunguje jen v korporátní appce. Jinde jo. A taky z/do ni nejde copy/paste...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    a pro pobaveni, v nasem genialnim korporatu pristi tyden zakazuji 3rd party klavesnice krome Swiftkey a Gboard. PROTOZE SEKJURITA! (a co dal nevim, ja MDM nemuzu pouzit od doby co mi zakazali self-signed certifikaty takze bych se nedostal na NASku, Plex a podobne)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    DUCATIMONSTER: https://www.reddit.com/r/iphone/comments/xm1903/red_flash_on_top_left_corner_of_iphone_14_pro/

    a jestli je to cervena tecka tak to je nahravani zvuku (mozna i obrazu)
    pokud si nemyslis ze jsi cilem cileneho hacku, tak nejaky konferencni appky, fireni MDM breberky nebo neco takoveho?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    ZVIRATKO: Skoro bych řekl , že soft. Nahrat to asi nedokážu, ale zkusím.Dělá to fakt nahodile a občas. Rekl bych , že to vzdy vypadá stejně .
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    DUCATIMONSTER: jakoze porad stejna co vypada jako software, nebo nejaky defekt v displeji? Zapni nahravani obrazovky a hod to na youtube...
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    PUEBLO: Tak druhy reset infotainmentu pomohl. Vymazalo to data o stylu jízdy a komplet nastavení ale CarPlay je důležitější :)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    Nechce někdo airpods pro v1? Stáří krabičky 2 roky. Stari sluchátek 1r (výměna). S krabici atd. Cena 2900.
    PULKA
    PULKA --- ---
    MUI: Zkusim v pondeli, to vypada docela spolehlive
    DUKED
    DUKED --- ---
    TANTRAMAN: Jenom 14 a nove watch
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ONDRA_99: Nevíš jestli to umí 13?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    Tak koukam, ze potvrzeno ze detekce autonehody v CR funguje.

    https://twitter.com/HasiciPraha/status/1601624325118865408
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Poslední dobou mi zacala v levem horním rohu blikat pri prepinani aplikaci cervena skrvna. Deje se to někomu z vás? Co s tím ? Mam 12 pro

    https://www.reddit.com/r/iphone/comments/xm1903/red_flash_on_top_left_corner_of_iphone_14_pro/
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    PHAILO: Wow, ok, diky. Nevedel jsem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam