• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    ONDRA_99: Na monitoring spánku jsou opravdu k ničemu, ale lepší budík jsem zatím neobjevil. Buzení vibracemi na zápěstí je 100x lepší než otravný zvuk, který mi už zničil nespočet oblíbených písniček.
    Naštěstí se AW nabíjejí celkem rychle a při cinematic módu v noci téměř nic nesežerou, takže stačí proste hodinu před spaním hodit na nabíječku a zase do večera vydrží
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LADY_MYSKA: Koupím ti je moc rád. Dáme sraz dnes v 5 pod koněm?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    DUCATIMONSTER: a koupis mi je? Tim taky prijdu o rozhodujici proces
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LADY_MYSKA: Rád poradím , kdyz je nekdo nerozhodny.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    DUCATIMONSTER: proc?
    dlouho jsem vybirala a vybrala 8, ale do toho prisla divocina Ultra a hlavne titan
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LADY_MYSKA: Kup si hnědý 7.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    tak ted uz jen vyresit vzhled. Nerozhodna jsem

    Dekuji
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    LADY_MYSKA: to je celkem jedno, proste za tech ~15 minut co jsem pryc se to docela dost dobije. Hlavne cim min baterky to ma, tim se to nabiji rychleji.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    LADY_MYSKA: Hele já je dávám na nabíječku kolem 21h, kolem 22 jsou ready a zas to vydrží do dalšího dne.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    LADY_MYSKA: Tak to je jednoduchy, davej hodinky nabijet behem spani. Na to aby ti rekli ze spis spatne je nasazeny mit nemusis. ;)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Apple Watch - Battery - Apple (AU)
    https://www.apple.com/au/watch/battery/
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ZVIRATKO: hmm, osobni otazka, v kolik chodit do sprchy? Ja koliktat bohuzel chodim spat v jednu a vstavam ve tri rano
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    LADY_MYSKA: Za cca hodinu jsou plně nabytý. Normální aw.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    LADY_MYSKA: nabiji se rychle, ja je vetsinou sundaval jen kdyz jsem sel pred spanim do sprchy a rano kdyz jsem si sel cistit zuby a odchazel jsem zpravidla se 100% baterky. AW Ultra vydrzi proste 2x tak dlouho, co jsem zkousel tak skoro presne 48 hodin.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    A jak dlouho se nabiji? ( nejaky prumer, je mi jasne, ze s 60% baterkou bude nabijeni jeni, nez 40%)
    Tak nejak se porad nemohu rozhodnout ktere se mi libi vice
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LADY_MYSKA:
    AW non ULTRA jsou jednodenní hodinky. Co jsem měl AW5, tak nabíjel jsem večer na 100% aby mi vydržely do dalšího večera. A AO to bylo tak tak s vypnutým AO to bylo na pohodu (zbývalo +-40%).

    Pokud myslíš "divočinou" ULTRA, tak to jsou dvoudenní hodinky s AO. Stejně při sprchování je dávám na nabíječku ale je mi jedno, zda jsou nabité na 40, 50 nebo 90%. Prostě vydrží...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Já taky. Každý den večer. Ale do nabíječky je dávám s cca 40% baterky. Taky aw6
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LADY_MYSKA: Pri používání always on displeje nabíjím aw6 kazdy den.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Prosim, jak jsou na tom s vydrzi baterie watch? Rozhoduji se mezi 8 a divocinou
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: : tak moje uvazovani vzdycky zacina tim, proti komu se mam vlastne chranit a za jakym ucelem. Pokud nekdo exfiltruje data pomoci klavesnice, kterou si nainstalovalo vic nez par lidi (zacneme treba tim Swiftkey), tak si na me osobne (a treba par dalsich lidi nez se na to prijde) vyplytval vektor, ktery mu to do budoucna zavre. Dokud nedelam pro KGB tak to celkem vylucuje, ze by to udelal Apple, Microsoft, realne celkem kdokoliv kdo primarne cili na komercni pouziti a ne na spionaz (coz neznamena ze nejaka celkem oblibena klavesnice nemuze ve skutecnosti vydelavat na datech, ale povazuju to za nepravdepodobne - nekdo by na to prisel). Blbe je, ze takova podminka v MDM nastavit nejde. A ted kdyz o tom premyslim tak je mozne, ze to nase MDM vlastne v te soukrome casti telefonu klavesnice ridit mozna nemuze (uz v minulosti tam 3rd party klavesnice nesly), ale musel bych se mrknout do dokumentace... V kombinaci s tim, ze se striktne oddeli managed/unmanaged data to vlastne ani nedava smysl, ale to neznamena, ze to nechteji udelat stejne. Oni ty pravidla casto moc smysl nedavaji. Napriklad mame zakazanou Siri, zduvodneni smysl "dava", ale takovy vektor utoku nekdo pouzije z telefonu manazera na telefon nekoho nad nim nebo naopak, ne z telefonu lopaty vespod co nikoho neukoluje at posle milion EUR nekam na ucet a podobne, no a pravidla jsou samozrejme jedna pro vsechny. Takze to nasere vsechny, kez by to stacilo...


    TAURUS: jak pisu vyse, nejsem si jisty jestli se to tyka nefiremnich aplikaci, z toho co psali to tak vyznelo ale nedava to smysl a tipuju ze na osobnim zarizeni to ani to MDM udelat neumi. Ono to uplne ani neni o firemni/nefiremni, jako spis o supervised/unsupervised, a supervised zarizeni hromada firem nema (vlastne nevim uplne proc, tipuju lenost? Par veci to komplikuje ale vic veci to resi...). Az dostanu firemni tezitko tak zjistim co s tim vlastne delaji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam