• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    PULKA
    PULKA --- ---
    SH_PANDA: no, taky si myslím, nešlo se mu vyhnout, ale příště si na to myslím už vzpomenu.

    Díky všem, zdá se, že se tomu nedá vyhnout.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    PULKA: imho tam maji bug a neudelas s tim nic - asi jedine neplatit pres apple pay?
    PULKA
    PULKA --- ---
    SH_PANDA: Dobry, ja jim psala, nikdo neodpovedel za 4 dny, takze jsem to doresovala na pobocce. Uz se mit o ale mozma stalo jinde, takze mne tajima, jestli s tim muzu delat neco systemove.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    PULKA: tohle jsem zrovna resil 2 dny dozadu. Napsal jsem im email at mi poslou novou fakturu se spravnou adresou, ico/dic. Prisla v prubehu dne.
    PULKA
    PULKA --- ---
    JYRKA: Když objednáš na webu, tak jo. Ale můj dotaz souvisí s tím, že proč pokud vyplním údaje XYZ a pak zaplatím apple payem (čemuž se nešlo vůbec vyhnout), tak se tam natáhnou ty apple pay údaje a pokud tam být musí, tak jak tam dostat i ty "podnikatelské"? Vyhodila jsem ráno do vzduchu skoro hodinu a musela to zaplatit dvakrát (jedno mi vrátí, jasně, ale...)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    PULKA: Ona ani faktura z Apple ti neprijde s IC
    PULKA
    PULKA --- ---
    ZVIRATKO: No, ale nevidím tam možnost dát IČO/DIČ. Moje podnikatelská/neponikatelská adresa je stejná, jenom se to liší tím, jestli nakupuju na IČO/DIČ.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PULKA: v Apple Pay je billing address i shipping adress, ne? tak si jednu zmen
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj! Prave jedu docela nastvana z iStylu a asi za to muze Apple pay. Neumite mi nekdo poradit, jak tomu priste predejit (jinak, nez delat objednavku z notebooku)?

    1. Prihlasim se uctem, kde mam infobjako podnikatel ICO, DIC
    2. Objednam
    4. Jako platbu mi vyskoci jako jedinny mozny Apple pay
    5. Zaplatim podnikatelskou kartou, vsechno OK
    6. Adresa z Apple Pay prepsala adresu v objednavce (WTF?!?)

    Takze otazka zni, jak mit dve adresy a jednu s ico/dic) nebo jak neprepisovat adresou v Apple pay? Predem diky!
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    Už dobrý. Planý poplach. Teď jsem kartu odebral a přidal znovu. A při tom scanování jsem s telefonem trochu pohnul a ty čísla se špatně vyplnily, což se stalo asi i před tím. Už to jede.
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    SUBTITLES017: Přišel mi ověřovací kód přes sms. Takže tohle by mělo být ok.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    DUCATIMONSTER: urcite muselo, mozna sis toho jen nevsiml protoze to na pozadi sezere tu SMSku a aktivuje se to
    a kdyz se to dela z appky tak to u nekterych bank overeni nepozaduje, ale vetsinou to chce SMS
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SUBTITLES017: U airbank se mic ověřovat nemuselo. Pred pár dny jsem kartu menil.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    MATHEZZZ: mas overeno u banky? mám čs a po přídání do walletu se musí aktivovat přes George klíč a až potom lze platit. Předpokládám, že to bude podobné i u ostatních bank.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    DUCATIMONSTER: Imho to nejde
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    Ahoj,

    dělal jsem nedávno restore. Teď jsem si přidával kartu do peněženky a nejde mi aktivovat placení dvojtým kliknutím postraního tlačítka. V nastavení to mám zapnutý. Google neporadil, soft reset nepomohl. Nevíte někdo, prosím?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Mohu sledovat 1 airtag více iphonama? Mam v předmětech 1 airtag a chtěl bych , aby byl i v předmětech na manželky telefonu.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    V aplikaci Soubory nevidím fotky a videa, jde to nějak?
    Nainstaloval jsem si teď na ipad Davinci Resolve a pro import médií používá Soubory a přijde mi to jak rovnák na vohejbák importovat natocený věci z ipadu z cloudu přes onedrive
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ios 16.2 iphone 14 pro max - always on display nezustane zapnuty, po chvili se displej vypne. Děje se někomu taky? Zatím jsem vygooglil, že je to asi bug přímo v 16.2.. snad opraví brzy :/
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    MUXX: diky, dal sem ignorovat a nasledne se pripojila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam