• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Používáte někdo na hodinkách nějakou použitelnou českou klávesnici? Klidně placenou...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OT_:
    To ano, to je dementní, že stejné pozadí je třeba opakovaně přidat do nového "typu"... :-(
    OT_
    OT_ --- ---
    LADY_MYSKA: Taky mi to po aktualizaci na ios16 nešlo změnit. Musel jsem přidat nový wallpaper a tam už to šlo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LADY_MYSKA:
    hmm nejde natacet video zamcene obrazovaky :-)

    No proste zamkni mobil, rozni ho, podivej se na neho, ale nejdi na plochu. Pritlac na lockscreenu a zobrazi se ti editace plochy. Pak budes mit ohranicene jednotlive bloky (cas, ...). klikni na cas a tam to uz mas...

    Pokud nevis, tak asi nekoho pozadej nebo mozna nekdo vysvetli lepe...
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KOC256: tohle se mi nedari najit
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KOC256: ne, drive jsem to mela takhle

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LADY_MYSKA: Pripadne v prizpusobeni (dlouhy tap na odemcene lock sreene” si vyber barvu textu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LADY_MYSKA: Neni to diky pozadi? Videl jsem i ze nejake pozadi schovavalo i kus hodin. Tak mozna dat nejaky normalni obrazek?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Prosim, jak hodinam vratit jas?

    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADBANANA: našel jsem s USB-C, ale potřeboval bych tohle s lightingem
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    HONCKA: Podle mě se takový dělají kvůli myšce a jejímu diskutabilnímu konektoru zespod.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Nevíte, jestli se někde prodává lomený lighting kabel, ale ne do boku, ale dozadu? Chtěl bych udělat ze starého ipadu mini dashboard k home assistantu na zeď, ale nelíbí se mi, jak z toho trčí ten nabíjecí kabel.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ERVIN: Systémovou klicenkou. Jak jsem psal, já to řeším vlastním serverem...
    CROSS
    CROSS --- ---
    ERVIN: Systémovým keychainem čili klíčenkou, jak někteří činí? Mně na tom chybí uživatelsky přívětivý přístup na iOS a iPadu a sdílení mezi několika uživateli. Z pochybných :-] služeb proto používám 1Password.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    KOLCON: Tak jak to teda řešit?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Chápu to správně že únik hesel z jedné pochybné služby chcete řešit migrací na jinou pochybnou službu? Asi si taky nějakou rozjedu...
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    Už aby se rozjely https://www.passkeys.io/
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    ERVIN: Autor Raivo ma celkem Ok návod

    Migrating one-time passwords from Authy to Raivo OTP
    https://tij.me/blog/migrating-your-one-time-passwords-from-authy-to-raivo-otp/

    Ja ale chrome nechci a mám cca 20 OTP accountu tak jsem to postupně převedl manuálně deaktivaci authy u každé služby a následnou aktivaci otp u Raivo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam