• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HERKULES: Jde o integraci jako máš na Macu s iphonem, měl bys mít přístup na kompu ke zprávám hovorům atp.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ELECTRICKOTA: Vo co go? Používám na služebním kompu klasickou app icloud a jsem spoko.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Zkoušel tu někdo to nové propojení Applu s Windows 11 co je teď v poslední aktualizaci(widli)? To předchozí byla čistá nepoužitelná katastrofa
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOC256: No spíš to vypadá, že to zničehonic začalo fungovat a ty zvuky po X letech detekovat. Nastavení pořád stejný, ale před tím je to vůbec nedetekovalo a teď začalo.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DUCATIMONSTER: Tak pomohlo. Volali uplně přesně podle mého požadavku na čas. Týpek taky moc nevěděl čím to je, v jeho simulátoru mu to nedělalo. Ale krom všeho co jsem zkoušel po konzultacích tady mi doporučil přehodit jazyk na AJ a pak zpět na ČJ a kdyby tento krok nepomohl, tak zkusit zresetovat nastavení sítě.

    Každopadně pomohlo jen přepnutí telefonu do AJ, už v aj to zobrazovalo správně, takže na reset nedošlo.

    Díky všem tady za konzultace
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KAZATELL: Safari?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FLLIP: Jo to jsme se nepochopili. I tak dobre vedet. 👍
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    KOC256: Já pochopil, ze nechceš sdílet fotky tak aby si druhá strana mohla vrátit foto do původního stavu. Na to je tam tahle funkce. Jinak si myslím, ze to systémově nejde.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Doporučíte někdo dobrou aplikaci na iPhone na chatGPT?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FLLIP: Mozna nechapu. Tam se resi jak to budu sdilet. Ale ja resim ze po uprave u sebe nechci drzet historii uprav. Nebo neco prehlizim?
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    KOC256: Řešení je nastavit si to jak tu fotku chceš sdilet… viz screen.

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DUCATIMONSTER: Ještě ne. Neměl jsem přes den čas nechat si zavolat a bejt vklidu a teď už nabízí až zítřejší hovor. Takže work in progress stále :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HERKULES: Pomohlo ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIRRA:
    Tomu jsem se chtěl vyhnout... Jako zase tak moc to pro mě důležité není, jen si budu muset změnit pracovní postup...


    KOC256:
    jo a toto je myšleno chyba v textu...
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    KOC256: Koukám že ty úpravy a vrácení nabízí i když ji ve fotkách zduplikuješ takže přes fotky ne no...já teda osobně docela často upravuju ve snapseedu tak jedině takhle blbě přes třetí stranu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIRRA:
    A taky je nějaká očividná bota při instalaci nového iP (pokud si dobře vzpomínám), jen jsem byl tak natěšený, že jsem to přešel...
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    KOC256: Loguju to, dikes :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES:
    spíše jsem čekal, že třeba by šlo nějak nastavit, že se tyto informace udržují třeba měsíc a pak smažou. Krom jiného to zabírá jistě mraky místa. Obdobně jako když se fotí zároveň širokým objektivem abys pak v úpravách kdykoliv si mohl perspektivu trochu rozšířit...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Vybavuji si dobře že @JIRRA dělá v Apple?

    U "Pokročilé ochrany dat" je překladová chyba...

    Po zapnutí se pořád ukazuje "Zapnout" místo "Zapnuto". V ENG verzi je tam správně On vs Off.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Jo tomu rozumím. Ale tím odesláním fotky z tlf někam dál jde ven jpg, kde tato informace není.

    Ale pokud i tak se tomuto chceš vyvarovat, doporučuju např ten Photoshop. Ale bude toho mraky.

    Jestli to jde vypnout přímo na iPhonu, to netuším, řekl bych že ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam