• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    PEJR
    PEJR --- ---
    SWALLOW2: Pokud mas alarm povolenej v control centre, tak se tam dostanes bez hesla
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    PEJR: To mne napadlo, ale myslim ze nenechal a password pin nepouzivam, mam opravdu dost dlouhe string heslo a nemyslim ze ho nekdo muze okoukat.
    PEJR
    PEJR --- ---
    SWALLOW2: Nechal si nekde na stole telefon a nekdo te prankuje?
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    dnes dopolední mi začal najednou zvonit budík s jediným historickým extra staženym zvonenim (SW Imperial March), které uz si ani nepamatuji ze mam a určitě nepoužívám. nepamatuji si ze bych si ho nastavil. Otevru Hodiny a potom Budík a tam je v následujících pul hodině dalších cca 8 dalších aktivních budiku se stejnou znělkou. Netusite někdo co jsem udělal? Nebo uz se blíží "May the fourth"? nebo se nahromadily midichloriany nebo sakra co to je ... :)

    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    Btw Apple Music je i jako webova appka. Pouzivam na Linuxu. Je na to i nejaky MS Edge extension, nebo jak se tam tomu rika.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Woman Arrested When 23 iPhones Fall Out Of Her Vagina – Ringsssss
    https://ringsssss.com/extra/woman-arrested-23-iphones/

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JYRKA: myslim, ze letos nic.. letos predstavi ostatni, apple zatim vychyta a pristi rok trumfne, klasika :-D
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    JYRKA: Nějaký AI by bodlo
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Zajímavé pojednání o Siri: https://9to5mac.com/2023/04/27/apple-employees-siri-struggles/
    Jinak jsem moc zvědavý, co letos v oblasti hlasové asistence Apple představí. Současná Siri je zoufalost.
    A pokud nic nepředstaví, tak má docela problém
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    BAAL: ja taky mluvil o tom, ze pouzivam Overcast ‘o]
    BAAL
    BAAL --- ---
    MUXX: Congrats, ja bohuzel se spoustou dalsich lidi z internetu nejsem stastlivec. Doufam ze je to vec meho obstarozniho XR a na podzim s vymenou se to zmeni.
    MUXX
    MUXX --- ---
    BAAL: Ja to mam teda vypnute a nikdy se mi nic podobneho nestalo.
    BAAL
    BAAL --- ---
    BARTOLOMEJ: Ja jsem z te aplikace podcast nerudnej, porad dokola vypinam volbu continues playback a ona se stale dokola zapina sama znovu, je to nejaky neopraveny bug ktery uz je tam 2 roky a je to k vzteku usnout u podcastu a probudit se ve 3 rano uz toho jak nekdo rve v nejakem dalsim.

    Asi budu muset zmigrovat na spotify, protoze jsem se vzdal nadeje, ze to apple nekdy fixne.
    BELO
    BELO --- ---
    Štve mne že:
    Musím pro prediktivni (a swipe) psaní v češtině používat aplikaci třetí strany (SwiftKey) a
    nemůžu mluvit česky na Siri, resp. naopak, Siri mi není schopna přečíst českou SMSku, apod.
    Tipy jak to zlepšit?
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    FRK_R23: A to jsi ještě nedělal s iTunes Producer...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FRK_R23: Jo, já dřív měl win stroj (už ne), ale jedu spotify ...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Ptal jsem se tady, protože jsem si myslel, že někdo s iphonem a win třeba už něco používá. Proto jsem s tim nešel do macos auditka. Do win jsem nešel proto, že tam se člověk většinou nic moc nedozví. Kromě UTFG, ty nulo :))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    CROME: No to je taky pravda :)
    CROME
    CROME --- ---
    FRK_R23: No tak to se ptas asi na spatnem miste :)
    Klubiki jsou o iphonech
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BARTOLOMEJ:
    CROME:

    Asi bych měl zdůraznit, že sedim u windows stroje a ani jednu z těchto aplikací nemám :))

    Ale už tu mám Apple Music a to vypadá zatim tak, jak měly iTunes vypadat celou dobu :) podcasty tam teda nejsou, ale appka vypadá dobře. Narozdíl od těžkopádnejch itunes to vypadá jako svižná věc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam