• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ios 16.5
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Netušíte, jak pracuje appka "Kondice" s datama z externích wearables ? Přijde mi, že pokud si vezmu cokoli spolu s telefonem, tak si "sčítá" hodnoty z telefonu a těch třeba hodinek. Takže jdu na 1km procházku s telefonem a hodinkama a v kondici vidím 2km. Našel jsem akorát https://support.apple.com/cs-cz/guide/iphone/iph9a08e004e/ios

    Když budete iPhone nosit u sebe, budou pohybová čidla zaznamenávat vaše kroky, vzdálenost a vystoupaná patra a na jejich základě odhadovat množství spálených kalorií. Do pokroků vyjádřených kroužkem pohybu se promítají také všechna cvičení z kompatibilních aplikací od nezávislých vývojářů.

    Máte to stejně ? (protože potom je jakejkoli výstup tý appky k ničemu).
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    INSEQUI: Praha a okolí :) ikdyž poslat to do Ostravy by mi asi taky nedělalo problém pokud bude servis solidní a vyplatí se to.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    FTN: Díky, myslel jsem si to.

    Další dotaz: Je možnost si někde nechat vyměnit u jedenáctky oba kryty (za originál, žádná druhovýroba) nebo se mám rovnou kouknout po novém telefonu :)
    FTN
    FTN --- ---
    INSEQUI: Jo, nepojede Face ID a True tone displej, možná ještě něco.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Zdravím, je tu nějaký koumes přes opravy? Když prehodim displej mezi dvěma jedenactkama, hrozí nějaký problem? Třeba nef. Face id a pod?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MATESISKO: diky. provedeno.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    CHEWBACCA: zmen si heslo k Apple ID. Jistota je jistota
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NATURALPLAST: v mailu nic čoveče
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    CHEWBACCA: Podívej se do e-mailu tam by ti to mělo říct víc myslím.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NATURALPLAST: aha. mam moznost to nekde zjistit?
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    CHEWBACCA: Někdo se snaží přihlásit k tvému Apple id?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ted mi prisly dve sms s overovacim kodem mejo apple id. v kazde jiny kod. nic jsem nevyzadoval ani nenastavoval dfoufaktorove overovani. co je to za fail?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    DUCATIMONSTER: Jj, cas od casu delam full reboot, ale proste se to deje docela random v momente, kdy to zrovna potrebuju. Zadnej update to zatim nevyresil, mrsknu to na support.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DSTEPZ: Ne. Zkusil jsi to vypnout a zapnout?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    Cus, casto se mi stava, ze behem hovoru prepnu do naky aplikace (mail/safari apod), ale uz se nejsem schopnej prepnout zpatky do rozhrani hovoru, kde jsou cisla, prepnuti hovoru na reprak atd. Kdyz tapnu na zelenou ikonku nahore s telefonem, tak to jen cerne problikava a nekdy se to prepne zpet, ale dost casto taky ne. Deje se to taky nekomu?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    WERT: Jo, restart pomůže ale stává se to potom zase
    WERT
    WERT --- ---
    HERKULES: U me to vyresil restart…
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Hele dost často se mi děje, že nevidím fotky ve zprávách. Dělalo to při minulém fw i při tom současném. Ne vždy. Jen sem tam. Nevypozoroval jsem nějakou konkrétní situaci, která by to způsobovala.

    iPhone 13 pro, aktuální fw.

    Na macu v imessage to vidím v pohodě.

    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    Pokud to má WhatsApp nějak divně vyřešený, co se týče historie, tak smůla no, u téhle služby prostě není možnost globálního připojení, přes jednotnou webovou stránku, navíc, navíc! když maj účet propojenej přes telefonní číslo, další opruz jako.

    Používám aplikaci třetí strany (kvůli napojení na jiná zařízení právě) a tam mi to třeba říká, že když bych chtěl kompletní historii nějaké diskuze, tak si to musím zobrazit na zdrojovém telefonu, kde je aplikace WhatsApp nainstalována.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam