• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    Nekdo doporuceni na bezdratovou powerbanku co k iphonu pouzivate?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    TRIPLT: Kouknul bych se do vodafoní aplikace. Jestli je to pravda a jak to tam je nastavený
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Včera mi iphone nabídl aktualizaci na 16.6 a dnes mi 16.5.1 píše, že je aktuální.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Ahoj, poprosil bych nekoho zkusenejsiho o radu...

    Jsem s pritelkyni v zahranici mimo EU a v nastaveni jsme si oba vypnuli datovy roaming...
    Mobilni data/simkarty/primarni - datovy roaming - off
    /sekundarni - datovy roaming - off (mistni esim pres kterou mame internet)
    Dokonce i vypnuta moznost "povolit prepinani mobilnich dat"

    Zvolena sekundarni sim pro mobilni data.

    No a prave ji z vodafonu prisla sms, ze vycerpala roaming datovy limit... coz je pekna blbost, protoze data ma vypnuta.
    Nekdo nejaky napad? Stalo se to nekomu?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Přitom to jsou všechno stejné osoby/hlavně rodina...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DUCATIMONSTER: teoreticky ještě můžeš zkusit jít ve fotkách do Alba / Lidé a místa a tam bys mohl najít nějaké osoby, které půjde pojmenovat (a také osoby, které již pojmenované jsou)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    CROSS: Právě u nějakých to je a u spousty vůbec :(
    CROSS
    CROSS --- ---
    DUCATIMONSTER: Mně to u jednotlivý fotky v detailním náhledu (potáhnu fotku nahoru, objevěj se podrobnosti) na fotkách s lidma nabízí ikonky k pojmenování / otagování.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj , lze nějak v galerii označovat osoby ba fotkách? Mam pocit , ze mi to moc dobre nefunguje. :(
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    KASUMI: Vím ze jsem s tímhle taky trochu bojoval, je to obecně neni to obecně moc přehledný. Na tvý straně když otevřeš Rodina > jeho profil > předplatné, ukazuje to tam že má k tomu přístup?
    PEJR
    PEJR --- ---
    CROME: Treba u Spotify musis zadat i stejnou adresu, protoze berou rodinu jako domacnost, ne rodinu jako pribuzny
    CROME
    CROME --- ---
    KASUMI: Treba omylem prepnul, kdyz neco nastavoval
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CROME: tak snad je Praha a jizni Morava stejny region :)
    CROME
    CROME --- ---
    KASUMI: Vim, ze me to delalo podobne problemy kdyz pridany uzivatel nebyl ve stejnem regionu jako ostatni, tvari se ze je v rodine, ale sluzby nefunguji (CZ+US).
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    potrebovala bych prosim poradit, jestli nekdo budete vedet

    mam rodinne sdileni, v ramci nej sdilim ja hudbu a muj muz apple tv
    tata si koupil iphone, takze jsem ho pridala do rodiny
    zdalo se nam, ze to funguje, kdyz jsme to nastavovali
    ale ted, po 2 mesicich, co ten telefon ma a zmenil si tam ruzna nastaveni, mu to proste nefunguje
    jak u apple tv, tak u hudby mu to hlasi, ze musi platit
    v rodine ale porad je a telefon se tvari, se v ramci rodiny ma sdileni techto sluzeb
    (vsem ostatnim to funguje bez problemu)

    protoze mel apple tv zdarma na tri mesice, tak jsme zkusili to, ze jsme jakoze zaplatili apple tv - pri placeni to napsalo, ze tuto sluzbu uz plati jiny clen rodiny a tedy nemusi nic platit - divnej postup, ale ok, potvrdilo nam to, ze je v rodine
    predpokladali jsme tedy, ze to bude stejny postup o u hudby
    dala jsem tedy zaplatit rodinne sdileni
    neslo mi to zaplatit jako u apple tv v tom smyslu, ze to chtelo pridat platebni metodu - pridala jsem tam tedy svoji kartu (ackoliv tata tam dve karty ma) - tohle je dost divna vec a rikam si, ze to muze souviset, ale nevim jak.. no platbu si to nicmene strhlo.. a zalozilo to nove rodinne sdileni, ktere ovlada tata...
    aktualne refunduji u apple a nechteji mi to vratit, ale to je vec druha (259 kc asi preziju)

    nenapada vas pls, co si mohl v tom nastaveni zmenit, ze mu to proste nejde? prosla jsem, co me napadalo, ale nic jsem nenasla.. je mozny, ze to bude nejaky obecny nastaveni, ktery me by ani nenapadlo, ale jsem z toho fakt jelen
    jestli se dobre pamatuju, u ostatnich clenu rodiny to proste jelo rovnou, bez dalsich problemu
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    VACA: podle mne jak je dobre AR/VR se ukaze, az se toho poradne chopi pr0n prumysl, ostatne jako u velke casti tech novinek.
    VACA
    VACA --- ---
    SWALLOW2: Asi zalezi na vyuziti co na tom delas.
    Ale ze by to byla nahrada neceho jako studio display na seriozni praci, mi zatim prijde hodne velkej optimismus..
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    HONCKA: Ani ne, pokid po nich netoužíš. Nevidím důbod, proč do nich investovat. Možná bych si mohl ťukat na tlačítko, místo na čelo.

    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    No uvidime jak to bude pohodlne, ale ja si napriklad chtel koupit dalsi studio display. A s timhle bych ho mohl nepotrebovat. Stejne tak jakykoliv macbook vetsi nez 13 je zbytecny kdyz si muzes rozsirit plochu jak chces.
    Na druhou stranu jsem si rikal, ze ready player one uz tluce na dvere :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam