• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SWALLOW2: tohle je automatizace na odeslání zprávy když dorazím do práce.. chodí mi upozornění, že ta automatizace je zapnuta, což nevím proč a sere me to.. navíc to chodí v random časy v noci
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    SUBTITLES017: Nektere automatizace (iniciovane treba pripojenim k BT) vypnout nejdou
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    neví někdy jak vypnout tohle oznámení? nejde mi o to vypnout automatizaci, ale tenhle pop up (v nastavení oznámení zkratky nejsou).. chodí mi to pravidelně v noci úplně k hovnu a navíc to přijde i přes režim spánek...

    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    Ahoj, než začnu zběsile zkoušet jednu klávesnici za druhou, nemáte někdo tip na klávesnici s rozložením a funkcema jako má Samsung OneUI klávesnice? Vlevo od mezeníku čárka, automatická mezera po veškeré interpunkci, číselný řádek. Nepotřebuju napovídání slov, tlačítko na emotikony, psaní gestama, ani nic podobného.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    INSEQUI: Já to vyplachuju tekoucí vodou :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    pinzetou prosim ne, smotanej cip kapesnicku, kousek papiru, maximalne paratko a na nic netlacit...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Někdy pomůže ho jen vyčistit, pinzetou vyndat prach co se tam dostane.
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    Dotaz: máte někdo zkušenost s výměnou vstupu na lighting na telefonu? Přestalo mi fungovat a nejsem schopen nabíjet přes kabel. Díky.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EX_ESKADR: fID a tID jsou sparovany s deskou, bud vymenit oboje, nebo jen tlacitko, ale bez tID funkcionality. Kdyz vymenis jen tlacitko, tak ti nebudou souhlasit sifrovaci klice s ulozenyma v T2 na desce.
    EX_ESKADR
    EX_ESKADR --- ---
    PULKA: to je presne ono ...s motherboardem to jde, ale nejsem si jistej, jestli ti to za tu cenu stoji
    PULKA
    PULKA --- ---
    EX_ESKADR: v iStylu se tváří, že to opravit umí (vymění při tom motherboard s tlačítkem a displejem) za 4500 s DPH, což už je asi na takhle starej telefon moc.
    EX_ESKADR
    EX_ESKADR --- ---
    PULKA: ne, nejde
    PULKA
    PULKA --- ---
    Je možný na iPhone SE 2020 vyměnit mrtvý Touch ID tak, aby bylo zachovaná jak funkčnost, tak Touch ID? Nachází mi to neofiko opravy bez zachování Touch ID, ale oficiální věci o tom nic nepíšou: https://www.iloveservis.cz/servis/apple/iphone/iphonese/oprava-funkce-touch-id v rodině se to náhle rozbilo, telefon je OK, má tři měsíce novou baterku, takže bychom radši opravili, než kupovali novej. Díky za info.
    CESKI
    CESKI --- ---
    BINARY_PARANOIC: Jasná věc. Dnes tam jdu.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    CESKI: Tak reklamuj opravu, ne?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DARKINA: Ten kabel je podle mě stejnej.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Mozna debilni dotaz, ale da se nejak poznat, kterej kabel patri k ipadu a ktery k iphonu? Nebo ta “vodivost” je stejna a rychlost nabijeni ovlivnuji jen vidlice?
    Jedna se o klasicky bily usb - lighting snury. Diky
    CESKI
    CESKI --- ---
    Takto bez příčiny vypadá display na 12pro. Je tedy po výměně v iloveservis(display).

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    MADBANANA: na tom druhem telefonu zustan v tom menu kde se hotspot nastavuje
    ale je divne ze pokud se pripojujes z iOSu na iOS, tak ze nevyskoci jestli chces tu sit nasdilet, to by podle me melo vyskocit a jestli je to rozbite (maji oba telefony zapnuty BT?) tak by to mohlo zpusobovat nejaky problem
    a jeste tam muzes zkusit zapnout rezim kompatibility, ale to by fakt nemelo byt potreba pokud to druhe zarizeni neni dost stare...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    MADBANANA: Když vypnete heslo , tak to funguje ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam