• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    STAR_WARTS
    STAR_WARTS --- ---
    HERKULES: dobrej nápad, dík
    BAAL
    BAAL --- ---
    GREVE: nevím jak syn samozřejmě, ale mě třeba trochu trápí že spotify na tom skoro vubec nefunguje, zasekává se a musí to být jediná bežící app jinak je to uplně v deadlocku:)

    první SEcko je velká zkouška trpelivosti
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    GREVE: Protoze ti tam prestanou fungovat aplikace ;)
    GREVE
    GREVE --- ---
    Syn má SE první generace a po výměně baterie (za asi 500 Kč jestli si dobře vzpomínám) funguje úplně fantasticky, líp než dva roky starý Androidy, a nevidím důvod, proč by ještě tak 10 let nevydržel :-)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    STAR_WARTS: Radši si kup se2, to je v těle ip8, ale je nadále podporovanej
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    STAR_WARTS: Pokud na půl roku, tak klidně. Za zenitem není, ale už není v podpoře na novej ios. Na půl roku asi žádná traga, ale první co na starých sw nepůjde budou banky atd....
    STAR_WARTS
    STAR_WARTS --- ---
    Ahoj, ma smysl kupovat iPhone 8, nebo uz je za zenitem? Nepotrebuju od toho nic extra, jen aby vsechno fungovalo. Stejne ho do pul roku zase rozflakam :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    EFESH: Do Vánoc bohužel nevydrží. Má starý SE, baterka je v řiti, mikrofon funguje random, reprák skoro vůbec atp... což je trochu problém, když se jí snažím dovolat :)
    EFESH
    EFESH --- ---
    FRK_R23: To je hezký, já to naposledy využil jako dárek pro ženu k Vánocům:)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    EFESH: To jsem rád, žena bude mít radost :))
    EFESH
    EFESH --- ---
    FRK_R23: Už 2x a pokaždé super
    BAAL
    BAAL --- ---
    PSYCHO: jestli bude letos zase oser s dostupností, tak toho pádu do moře budu litovat ještě víc než ted:)
    POPKORN
    POPKORN --- ---
    FRK_R23: Kupovali jsme tam telefon asi před čtrnácti dny, všechno bez problémů.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VITECH: Já mám “funkční” jedničku 8GB. Ale tu nikomu nedám.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Žena bude potřebovat novej tel, ten její už je na pokraji klinické smrti a křemíkové nebe je za rohem. Máte někdo zkušenost se swappie? Nemám moc dobrý zkušenosti s kupováním věcí z druhé ruky, ale taky se mi nechce dávat dvacku za novej... ideálně iP12 a vyšší si představuju.
    VITECH
    VITECH --- ---
    mam doma jeste 3GS, kdyby někdo potřeboval :)))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    BAAL: Spis dva 🤣
    BAAL
    BAAL --- ---
    NATURALPLAST: Oživil jsem ze stejných důvodu SE první generace a je to teda očistec jako blázen nevím zda to ten měsíc vydrzim
    CROSS
    CROSS --- ---
    CORNELA: Odpovídám z 11 Pro Max, a kdyby mu odešla zítra baterka, nechám ji vyměnit. Jsou appky, kde se už zadýchává (z toho vinim developery — Duolingo např.), ale na běžný použití podle mě ještě v pohodě a příští iOS na něj půjde.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Má cenu měnit baterku v iPhone 11 pro? Krom chciply baterky funguje ok...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam