• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: ja spis myslel barvu, napadlo me vzit silnou UV baterku (zapujcim) a jit tam v noci, tyhle plasty casto svitej.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ta hledacka/detektor kovu je myslim dobry napad, vetsina je pripravena na provoz pod hladinou, lze to omezit at zvoni jen vzacne kovy apod … zkus jestli nema nekdo ze znamych a nebo jde i pujcit, pripadne je tu i detektoring diskuze, treba by byl nekdo ochotny, kde to misto je (mam hledacku, ale takovou starsi a musel bych se kouknout jestli je ok pod vodu)?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Pro lepší představivost. Tady posílám vizualizací toho místa.

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Byl. Spigen. Ale bez zadního magnetu a jen boky a záda. Displej ne.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: hele a byl ten telefon v obalu, pripadne v jakym?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: chce to dobrej obal a dobrej provazek :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: To kámoš navrhoval. Ale svůj tel jsem mu na to nepůjčil
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Jako jo. Já s tím fotím pod vodou úplně běžně. Ale že to člověk utopí v potoce. Při dopadu to mrdne o kámen (a ne že ne), tam to leží měsíc a pak to jen zapneš do zásuvky a jede to. Klobouček
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: iphone do obalu na provazek s dratovym handsfree a poslouchat nejakou indikaci. Nebo na provazek a schvalne kam odpluje... :)
    ja teda nastesti utopil jen slunecni bryle v mori... troje moje nejoblibenejsi, co uz se nedaj koupit... :/
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: no tak ono to bud vodotesny je nebo neni, failne to u lidi co nosej telefon v kapse a obcas si na nej sednou nebo kdyz se treba neodborne vymeni displej, jinak to je vodotesny fakt dobre :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Tady se bude dát vzdálit od ostatních. Je to uprostřed potoka. Jen je tam složitý dno, je tam cca metr hloubka a proud takovej, že se tam sotva stojí.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: iphone bere drobnej magnet na cca 20cm, ale ja tu mam kolem magnetu dost, mozna v prirode by to bylo lepsi. Jeste zkusim nejakej android co tu mam :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Jinak ten iPhone, co jsem našel byl pod vodu měsíc. Nabil jsem ho a funguje. Asi dobrej oddíl tenhle Apple
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Hele to by šlo. Možná. Zkusím prověřit. Jako konvenčně tonajit nelze. To by byla velká náhoda. Nějaká takhle technika by snad šla.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: co nejakej velmi citlivej magnetometr? v iPhone je magnetu na zadech dost, vodou to projde, podle me to na metr-dva najdes
    Magnetometry a detektory kovu | LovecPokladu.cz
    https://www.lovecpokladu.cz/eshop/kategorie/lokatory-inzenyrskych-siti/magnetometry-a-detektory-kovu
    maj tam i pujcovnu, jen magnetometr v nabidce na pujceni nemaj, treba by poradili?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Hele to nevím. Zjistím. Ale bojím se, že tel už i kdyby bude vypnutej. Už je tam dva dny.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: nebo hodit do vody reprak a kricet hey siri... :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: napada me jedine - ma to nastaveny treba budik nebo nejake pripominky? jdi tam v noci a hledej co se ve vode rozsviti...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: hmm, spíš jsem doufal, že existuje nějaká sofistikovaná metoda :-))) bohužel ani jedno není možné použít, je tam děsnej proud, telefon to strhlo, na dně jsou velký kameny a dost mezer mezi nima ... vidět je tam hovno, takže i když jsme se potápěli, nenašli jsme ..

    Ale vesmír je v rovnováze, kámoš tam utopil iP 13, já tam po dvou hodinách jeho hledání našel iP 14 pro max ... utopenej před měsícem .. a fungoval .. majitel byl docela hepy :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: magnet fishing? Nebo snorchl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam