• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SATAI
    SATAI --- ---
    WOJTISHEK: jsem měl objednat a teď dražit ;-)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Taky cekam na Pro Maxe, skrze Alzu, tak jsem zvedav, kdy jednou bude :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JYRKA: jednou... ;-))
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    SATAI: A on bude!

    SATAI
    SATAI --- ---
    BOXY: tak to jo, třebas na Alze je to 5kKč...
    BOXY
    BOXY --- ---
    SATAI: Jj, já myslel, že ty cenové rozdíly budou markantejší. Mám nějaký pracovní budget + doplatek. A tam asi mocí mermo šetřit dvojku už asi není úplně game changing..
    SATAI
    SATAI --- ---
    BOXY: tak to bych (osobně) neřešil a vzal 15 pro, až bude...
    BOXY
    BOXY --- ---
    Dík a ano, je to tak. Kabel je mi celkem jedno. USB-C fajn, ale ligtning v pohodě. Mám třeba airpods, takže se ho stejně nezbavím. Ale jak čtu proč "pro" tak ono to nakonec možná dopadne, že 15 pro. Protože koukám, že v našem OneNet shopu je rozdíl 14 pro a 15 pro 2 tis...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SATAI: Nevim, jak ty, ale kdyz mam zarizeni, tak spoustuju spoustu doplnku, ktere na sebe, casem, prestavaji pasovat. A dochazi tak k nutnosti zakupovat ty stejne doplnky znovu, ale to se jiz treba nevyrabeji nebo nejsou dostupne nebo musim dat dalsi 100$ za nejakej konektor, abych dal nabijet mobil.
    SATAI
    SATAI --- ---
    GIOMIKY: realne stejne maji USB-C kvuli ostatnim vecem. Proste dokud budou mit stare iPhony, tak budou dozivat se shitkabely (pouzivaji se vubec jeste k necemu mimo "za pet minut bezim, chci do baterky narvat max, co stihnu"?), pak je hodi do elektroodpadu. (btv na iP 15 je sice kontektor, ale to pripojeni je dost... pomale)
    SATAI
    SATAI --- ---
    GIOMIKY: Protoze 14 pro je ve vsem lepsi nez 15. Display (hodne!), baterka, pravdepodobne fotak. A vyhoda USB-C je v tom, ze nepotrebujes shitkabely. Coz pro vlastnika 13 mini neni zas tak podstatne.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SUBTITLES017: ¯\_(ツ)_/¯
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    GIOMIKY: jo no.. ale kdyz to pouzivas hlavne k napajeni bezdratove nabijecky, tak klidne muze byt obsolete jeste nekolik let..
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SUBTITLES017: Nevim, podle mne je vse, krome usb-c v konektorove oblasti zastarale...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    GIOMIKY: a on někde psal ze potrebuje usb-c? vetsine uzivatelu je to k prdu a vystaci si s lightningem.. radsi budu mit 120hz iphone 14pro s lepsim fotakem, nez standard 15 s usb-c, ale ve vsem ostatnim prakticky horší
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SATAI: Tak proc radis iPhone 14, kdyz to nema usb-c?
    SATAI
    SATAI --- ---
    GIOMIKY: 14 pro je jeste na shitkabelu. Coz asi pro BOXY neni problem, protoze uz je v ekoystemu.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SATAI: Ach jo...
    iPhone 15 and USB-C: Expect a Cable Mess, but It Might Not Bug You - CNET
    https://www.cnet.com/tech/mobile/the-dark-side-of-usb-c-brace-yourself-for-iphone-15-cable-confusion
    ?
    SATAI
    SATAI --- ---
    GIOMIKY: primerene dlouhej
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SATAI: Jakej, prosim, potrebuju kabel?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam