• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SATAI
    SATAI --- ---
    Mate nekdo pouzdro na iPhone 14 Pro (13 Pro...), co by

    - bylo "knizka"
    - slo pres nej nabijet beznou bezdratovou nabijeckou
    - magsafe by drzel pevne?

    Dik moc.
    PEJR
    PEJR --- ---
    KOLCON: Telefonovat jeste ne, ale tusim umi messages
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOLCON: v tomhle jsem konzervativní, nechtělo by se mi pokaždý strkat handsfree do ucha
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HONCKA: A ještě idealnejsi, kdyby naučili ipad (klidně pro) telefonovat, abych tu druhou placku nemusel tahat vůbec.
    CROSS
    CROSS --- ---
    JYRKA: já přečetl na Palmu III a Clie S300 (160x160 px grayscale) celého Pána prstenů. :-]

    O 23 let později už si musím i na iPadu zvětšovat písmo, hlavně ke konci dne.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JINX: Mě to taky sere, telefon mám spíš jako sekundární zařízení (teď mám 12mini), po kterým chci, aby šlo co nejlíp ovládat jednou rukou a i to je celkem na hraně, jinak v dritivý většině s sebou tahám tašku, kde mám ipad pro. Pro mě ideál by bylo, kdyby místo SE řady dali konstrukci z mini :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    JYRKA: Ajo, já na tu mládež zapomněl. Stejně jen fetujou
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    HERKULES: tak jsou tady i lidi pod 70... Musíme bořit ty mezigenerační bariéry, že jo...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    JYRKA: Kde to sme, že se tady vysvětluje co to byl WAP! To by měl bejt základ a kdo to neví, nepatří na Nyx 🤣🤣🤣🤣
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JYRKA: to bych mohl byt ja, ale ne Svejka, a nejspis jsem mel neco s vetsim displejem :-D jsme se tenkrat i predhaneli kdo protahne pres GPRS 3+1 vic dat, rekord byl nekde kolem teoretickeho maxima 20GB... ;-D ja tenkrat nejak hacknul Activesync ze chodil po internetu a synchronizoval jsem si i soubory, moc rychle to tedy nebylo ale fungovalo to! :)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    BRUSINKA: Když jsme začínali s Palmknihama, tak jsme měli experimentální verzi, která umožňovala číst knihy ve WAPu (zjednodušený browser, který fungoval na tlačítkových Nokiích).
    A někdo to fakt používal - přečetl celého Švejka na tom mrňavým displeji. Pokud by platil ceníkové ceny, které za to tenkrát účtoval Eurotel, tak by to přečtení stálo desetitisíce.
    Mojí quilty pleasure bylo sledovat progres ve čtení :)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BRUSINKA: Já jsem tahle odsledoval na 2 palcovém displeji celý seriál Lost :-D
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    JINX: Mam to stejne, i ten mini je pro me na horni hrane. Oci si zvyknou hned, ale uz se mi oproti SE v nekterych gestech ovlada hur jednou rukou. (Ale k ty velikosti displeje – vzpomnela jsem si nedavno, jak jsem nekdy kolem roku 2008 letela za ocean a celou cestu jsem radostne sledovala filmy na ipodu :D - ktery mimochodem dodnes funguje)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Včera v iWantu byl teda daleko větší klid... :)
    https://x.com/joecarlsonshow/status/1705359969980485814?s=20
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JINX: ja měl 14pro max ale bylo to fakt velký, vrátil jsem se ke standard 14pro, to je za mě velikosti úplně akorát 🙂
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    JINX: Manželka nadává. Já bych si klidně koupil Max, ale nevejde se do auta :)
    JINX
    JINX --- ---
    Jsem jediný kdo se nemůže smířit s tím ze mini už nebude? Klidně bych šel hned do 15 pro ale to je strašně velký device o variantě max se raději nezmiňuji :-(
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SATAI: vlastně poslední jablko před tou 12PM zůstalo taky dětem, u té dvanáctky ještě uvidím, jestli si to zaslouží :D
    SATAI
    SATAI --- ---
    WOJTISHEK: jasne. Ja vetsinou telefony, notebooky, tablety poslal dal po pribuznych... I kdyz mam dojem, ze S23 Ultra nebude chtit nikdo :-D
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SATAI: mě už právě moc nebaví řešit co rok / dva / tři prodej původních zařízení, atd., s tím, co mi Alza nabídla za cenovku (hlavně u toho Maca jsem čuměl) jsem si řekl, že mi to za to nestojí. Je to pojištěné, obojí pracovní nástroj, faktura (takže odpočet DPH)...samé výhody a pozitiva :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam