• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HAFI: A tohle se dá nějak vypnout? To vzdálené přebírání kontaktů? To mi přijde úplně chuj.

    To že se mi rozesrali ty fotky me teda taky sere. Mám malou fotku u kontaktu. Z té se mi u nějakého kontaktu stala velká, přes celej displej. U některého ne.
    HAFI
    HAFI --- ---
    HERKULES: Ted to funguje trosku jinak. Fotku si nastavit muzes, dokonce i malej nahled, ktery muze byt jiny nez hlavni fotka, ale... Je tam ted nova fukce, ze si uzivatel nastavi nejakou svoji fotku a kdyz nekomu vola, tak se mu zobrazi ta jeho fotka. Proste kdyz se budeme mit v kontaktech a ja ti zavolam, tak uvidis fotku, kterou jsem si nastavil ja
    PULKA
    PULKA --- ---
    Existuje zpusob, jak pouzit iPad jako externi (vetsi displej s klavesnici) pro iPhone? Kazdy ma jiny apple ID, nevadi mi za to zaplatit, ale vzdycky najdu variantu Mac + ipad, a to nechci. Cestujem, mame jeden iPad a hodilo by se mi psat na ipadi klavesnici a vyuzit vetsi displej, ale zaroven se nechci hlasit do svejch appek atp.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Dá se nějak na iphone nastavit aby obrazovka kontaktu (nebo jak se to nazývá) byla jako v ios 16?

    Mám u každého kontaktu fotku a když mi ten člověk volal, tak jsem viděl malou fotku nahoře vedle jména (kulatou, velkou jak font jména). Teď to po updatu mám rozedraný, každej kontakt jinej. U někoho je fotka velká přes celej displej, někde vidím jen monogram jména.

    Děsně mě to sere. A fotku přes celej displej nechci. Je to chujovina.
    VFISA
    VFISA --- ---
    VFISA: Chci AirPlay z gramce protože ty aktuální bednický jsou horší než set homepodu :(
    VFISA
    VFISA --- ---
    Neznáte prosím někdo App co umí přehrát audio z jack/lightning-jak co by uměla AirPlay? A idealne nejaka legacy co se dá narvat do iPhone 5s :(
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Ahoj, nesetkal jste se někdo s tímto problémem?
    Přecházel jsem od Vodafone k O2, jenomže:
    - k aktivaci SIM karty došlo, když jsem byl mimo republiku
    - přecházel jsem z eSIM na fyzickou
    A teď mi ubíhá čas a nedaří se mi to rozeběhnout. Zkoušel jsem návody z ofiko helpu (deaktivace iMessage + Facetime, restart a pak zapnutí, nefunguje to samé včetně vyndání karty). Na O2 si s tím nevěděli rady, dneska ještě vyzkouším iWant.

    HAFI
    HAFI --- ---
    Po dvou dnech pouzivani 15 pro max musim rict, ze fakt super. Oproti 14 pro max se drzi o mnoho lepe, ta vaha co sla dolu je fakt znat. Hlavne se tam posunulo to teziste a telefon uz nema tendenci se preklapet z ruky. Zahrivani jsem taky nezaznamenal, takze aktualizace 17.0.3 vse vyresila. Jinak telefon je prakticky nemozny nabit kabelem usb-A(na usb-c). Nabiji to fakt pomalu a kdyz telefon pro nabijeni pouzivate, tak se baterka ani nehne. S original kabelem vse v pohode.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DUCATIMONSTER: Hele mně se to děje při posílání videa. Podle mě to záleží na připojení (ale nevím jestli odesílatele, příjemce, nebo obou). Někdy mi přijde v HD a někdy se na to nedá dívat.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    ALI: Chodí mi to ze stejného čísla. Občas pěkný , obcas nekoukatelny.
    ALI
    ALI --- ---
    ALI: myslim na strane odesilatele

    //sorry za tapetu, ty screenshoty uz jsou obri z toho displaye
    ALI
    ALI --- ---
    DUCATIMONSTER: a nesouvisi to s touto volbou?

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FRK_R23: * nahraješ
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DUCATIMONSTER: Domnívám se, že to souvisí s tím jak to video odesílatel nahrál. Když to nahrejs přímo ze zpráv, tak je to v horší kvalitě než když to přidáš nahraný přes camera app
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Nevite prosím někdo čím by mohlo být , že mi videa v imessage obcas přijdou v normální kvalitě a obcas v příšerné ?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    FTN: díkes, tak to risknu
    FTN
    FTN --- ---
    CMLKA: 11 Pro první den mizela baterka před očima, teď už ok.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Ugradoval jste nekdo iPhone 11 na ios17? Je to v cajku?
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    TANTRAMAN: proč tam není u procíku TSMC?

    Apple A17 - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Apple_A17
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam