• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SENIN
    SENIN --- ---
    TAP: myslim, ze vidi. Radeji to s nim proverim :) dik
    TAP
    TAP --- ---
    SENIN: A aktuální události vidí? Pokud ne, je potřeba v nastavení Google calendar na webu povolit sdílení s Applem. Dostupné zde jako "magical link"

    iOS Not Syncing All Google Calendars to iPhone?
    https://www.online-tech-tips.com/computer-tips/sync-all-google-calendars-with-iphone/
    SENIN
    SENIN --- ---
    ONDRA_99: diky, zkusime.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SENIN: Zkusil bych cely ten google ucet odebrat a zase pridat.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Ahoj, mam dotaz ohledne kalendare. Kolega ma novej iPhoun, vse prenesl. Nicmene v kalendari sice ma stare udalosti (napr. 2016), ale ve vyhledavani mu to nic nenajde. Zajimavosti je, ze je to google kalendar. Ma vse synchronizovane atd. Na netu jsme neco hledali, kde si na to sem tam nekdo stezuje, ale nejsme z toho moudry. Udalosti z appliho kalendare to najde zpetne nekolik let. Docela neprijemne, protoze to pouzival. Nejaky napad?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ELECTRICKOTA: Ano, je to je sw úprava, kterou Apple láká na své nejnovější modely. Není to nic nového.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DUKED: Proč? Je to jen SW, HW to má doslova stejný s 15kou
    DUKED
    DUKED --- ---
    ELECTRICKOTA: Si musis koupit 15, nebo 15 pro : https://support.apple.com/cs-cz/HT210512
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KASUMI: Nevšiml jsem si, ale defakto nenabíjím jinak než přes bezdrát a to z principu se vždycky víc zahřívá. taky iP14pro.
    Fascinuje mě jak Apple je zcela neochotný dát SW update jako například ukládat fotky ve vyšším rozlišení, nebo možnost si nastavit maximální procento nabití baterky :(
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    NEVENA: To nejde.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Jak vypnout synchronizaci složky Skryté na iCloud, aniž bych musela vypnout synchronizaci fotek kompletně?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    13 mini, nedeje se mi to
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    12 mini, taky to pozoruji. Když hraju na telefonu a mobil se zahřeje. Nebo když byly teplejší dny a já jsem vyndal mobil z kapsy :/
    CROSS
    CROSS --- ---
    Mně to dělá 11 Pro Max častěji než dřív (jako třeba 2x za posledních 14 dnů), typicky pokud dělám něco náročnějšího (Duolingo) a u toho nabíjim. Beru to ne jako chybu, ale jako citlivější ochranu proti poškození baterky zahříváním při nabíjení. Ale je samo možný, že to mají prostě rozbitý.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Neprehriva. Nabijeni pres magsafe, 15 pro
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tak na jednu stranu jsem rád, že to neni mým kusem. Na druhou stranu mě teda dost sere, že už to neni opravený :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    FRK_R23: Taky
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KASUMI: Mám 14, pozoruju to taky tak posledních pár týdnů. Do té doby to nedělal.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    FRK_R23: Jo. Posledni 2-3 tydny max, kdyz dam nabijet, tak prerusi nabijeni pro teplotu. 14 pro. Ne vzdycky.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Taky se vám přehřívá telefon?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam