• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nevěděl byste někdo jak se zbavit tyhle otravný hlášky? Pokaždý když připojím tel na kabel, tak se objeví tohle.

    Win11

    PECH
    PECH --- ---
    Máte někdo prosím nějaký odzkoušený tip na appku na timelapse (časosběr), která by nemazala snímky při dlouhém záznamu, tak jak to bohužel dělá nativní iOS Fotoaparát? Díky.
    MISISSKA
    MISISSKA --- ---
    CROME: Stává se mi to. Než jsem to poznala, heslo jsem zadala. Ale mám 2FA, takže asi dobrý. Od tý doby si to hlídám
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    HERKULES: Nejde to, protože by to zabilo baterku.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    HERKULES: Já tuším, ze by to mohlo jít pomoci Zkratek. Ale nezkoušel jsem to.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ELECTRICKOTA: myslel jsem si to .. ale díky
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HERKULES: ne nejde to, už jsem to řešil, prostě se náhodně po nejaky době i sám vypne je to otravný
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ty další zařízení nejsou apple a nejsou tudíž ani např. v jedné "rodině"
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Ahoj, dá se na iPhonu (možná obecně na Apple) nastavit, aby byl na něm zapnutý osobní hotspot trvalej? Aby se prostě mohli zařízení připojovat 24/7?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CROME: stalo
    CROME
    CROME --- ---
    Stalo se to nekomu z vas? Me ted vyskocilo na dvou ios zarizenich systemovej promt k zadani heslo k apple id.... bacha na to je to nejakej massive spyware attack nejspise

    Reddit - Dive into anything
    https://www.reddit.com/r/ios/comments/1c17jsb/got_this_apple_id_verification_popup_but_this_is/?sort=new
    Apple warns users in 92 countries of mercenary spyware attacks | TechSpot
    https://www.techspot.com/news/102588-apple-warns-users-92-countries-mercenary-spyware-attacks.html

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CROSS: zkousel jsi ho fyzicky masirovat jestli se to nejak meni? pak me napada asi jedine pamet, to je fakt divny :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    ZVIRATKO: Jojo. Taky jsem si nejdřív myslel, že možná SW, ale reboot to nevyléčil. Nic takovýho jsem nikdy neviděl.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CROSS: to je zvlastni chyba, vetsinou odejde cela radka nebo sloupec, predpokladam, ze reboot jsi zkousel?
    CROSS
    CROSS --- ---
    Dotaz: ty černé čáry, to je předpokládám vada nějaké z vrstev displeje — na povrchu není patrné žádné poškození. Jak k tomu může dojít, a předpokládám, že asi nemá smysl u iPhone 11 to nechat opravovat? (Finančně se to asi nevyplatí.)

    SATAI
    SATAI --- ---
    In your face, Palm OS!

    Sources: iOS 18 Lets Apps Be Placed Anywhere on Home Screen Grid - MacRumors
    https://www.macrumors.com/2024/03/24/ios-18-home-screen-app-icon-customization/
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SATOO: Diky, zda se, ze pomohlo. Mela jsem spatne nastaveny predvolby pro synchronizaci (ktere se ovsem objevily az pri pripojeni telefonu kabelem, coz jsem neudelala uz mnoho let :-) ), ted uz to snad bude tak jak chci
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Prosim vas, jak nastavim, aby mi aplikace hudba ukazovala v telefonu ten samy obsah, jako na macu? Mam tam dost vlastni hudby (vlastni jakoze importovane) a na telefonu vidim jen to, co jsem koupila pres itunes.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ECLIPSE: skusil bych zavolat na podporu
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    SATOO: Takhle jsem to udelal u FB... ale tady má ověření přihlášení na mobil. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam