• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    CROSS
    CROSS --- ---
    SUBTITLES017: Zklamání to bude určitě, to je takovej mediální kolorit. V září si to zase všichni nainstalujou a pojedeme dál. :-]

    Byl bych především rád, kdyby cokoli, s čím přijdou, hlavně fungovalo. Povídat si s telefonem zase tak úplně nepotřebuju.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    dneska od 19 apple keynote a představení ios18.. po delší době jsem docela zvědavý s čím přijdou (implementace AI atd.). doufám, ze to nebude zklamání..
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Ahoj. Muj iphone 12mini ztratil po vyprseni zaruky svou vodotesnou funkci. A ja ho docela rad pouzival na nataceni pod vodou(zadny potapeni do hloubky, ale brouzdani max do 2m). Nastesti se uplne neutopil a stacila vymena displaye,nicmene tim uz o tu viditesnost prisel uplne. Nedoporucite mi nejakej mini alistickej vodotesnej obal,se kterym se na dovoleny nebudu bat natocit nejaky zabery?chci neco v cem se da s telefonem normalka fungovat,ne takovy ty “pytliky” nebo profi potapecsky gadgety. Idealne vena do 1000 zlataku. Diky diky!
    VITECH
    VITECH --- ---
    Diky, mrknu na to
    MUXX
    MUXX --- ---
    VITECH: Myslim si, ze nejde. Muzes si leda zapnout “do not disturb” a tam povolit vyjimky.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    VITECH: Podle mě by nastaveni aplikace mělo být viz obrázek. Telefon pouze udělá zvuk, ale nic se nerozsvítí.

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    VITECH: Takže chceš, aby tě notifikace nenotifikovala?

    Já používám takový ty časy, kdy se mi ukážou všechny za nějakou dobu.

    VITECH
    VITECH --- ---
    HERKULES: Abychom si rozuměli - já oznámení chci, ale aby mi to nerozsvěcovalo display. Alway on mam off...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    VITECH: V notifikacích. Nastavení/oznámení. A buď pro každou app sólo nastavení co jo a co ne. A nebo celkově.
    VITECH
    VITECH --- ---
    Ahoj, možná moc newbie dotaz, ale moc se v nastavení iOS neorientuji.
    Kde lze na poslední verzi iOS vypnout to, že při každé notifikaci se mi rozsvítí display?
    Poradil by mi někdo prosím?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Celkem zajímavé vlákno o testování iphonů

    x.com
    https://x.com/MKBHD/status/1795826687630065846
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    ERVIN: Už se o nej někdo přihlásil, kdyby to neklaplo dam vědět.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    FLLIP: Jestli půjde do popelnic, tak ho beru a zkusim zprovoznit.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    JIRRA: Díky za radu, ale tohle jsem taky zkoušel. Asi tam odešlo napájení ten homepod ani nepípne, nerozsvítí se, proste je mrtvej. Už mám na stole nový, tak tohle půjde do popelnice.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    FLLIP: Jestli nic jinýho nepomůže asi bych dal factory reset (vypojit z proudu aspoň na 10s, zapojit, a pak držíš prst dokud neuslyšíš trojitej beep - to je indikace že se resetl).
    DUKED
    DUKED --- ---
    FLLIP: Taky je pouzivam jako huby
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    DUKED: Ok, dam mu teda ještě dva dny na to aby se probral. Pak beru nový, mám ho jako hub na Home
    DUKED
    DUKED --- ---
    FLLIP: To same. Akorat to teda bylo po updatu, no
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    DUKED: Jj, ale zároveň ani neblikne když na nej poklepu.
    DUKED
    DUKED --- ---
    FLLIP: No response v home aplikaci? Jednou mi takhle zdechly dva ze tri po nejakem updatu. Po nejake dobe oba nabehli
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Zničeno nic mi přestal fungovat homepod mini, nereaguje,nesvítí, proste je mrtvý. Jiný adaptér jsem samozřejmě zkoušel, nestalo se vám to taky někomu? Případně nějaký nápad jak ho oživit? Dam tomu tak dva dny a pak jdu pro nový.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam