• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    LESH: : ))))

    No ruku do hovně za to nedam, ale předloni tam bylo plno a veselo, bohužel jsem tam nestavěl : )))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    typy na zevl místa v následujících destinacích ? .) taloška,poblíž aviana-benátek,francie cestou do špáňa po státovkách,sever špáňa
    LESH
    LESH --- ---
    LASTBIER: tam jsem byl na táboře :) na straně od silnice bylo molo. na straně druhý je hned kopec, takže jsou tam príma houpačky na stromech. voda byla tenkrát luxus (před 16 lety ;)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    LASTBIER: fér!
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    DOCTOR23: Hele, já když jsem byl na Kokořínsku, projížděl jsem kolem tohodle rybníka http://www.mapy.cz/#x=133428992@y=137100928@z=15@mm=FP a lidi se tam koupali fest, dokonce je u něj takovej srubovej barák s občerstvenim.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    už jsem dostal jeden typ na flek u mělníka..;)
    DUB
    DUB --- ---
    okolo kokorina sem teda jenom trampoval s baglem a je fakt ze sme se nekoupali
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    SMAZAK: díky zkusíme to,jedem na Housku,takže je to i hodně blízko..;)
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    DOCTOR23: http://www.mapy.cz/#x=133493776@y=137296656@z=16@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=hara%C5%A1ov@sss=1@ssp=133415680_137215872_133530368_137322752

    skus sem , je tam takovej mikro "jakoby kemp" udajne v pohode majitel , urcite by se snim slo domluvit ze byste tam nekde bivakovali pres noc na ty jeho loucce , a kdyz ne tak zkus jet dal po ty lesni ceste , moc lidi tam neprojde
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no jo kdyztak zkoncis jako ja dycky 2-4 hodiny hledani fleku a nakonec vystavenej nekde u silnice nebo u lesa kde sem dycky slysel ,,hele co tady delaj tady se nesmi parkovat hehe
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    LESH: právě proto pátrám..
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FEMMEFATAL: jasan..;)musim to všechno pořádně nachystat,aby byla nela spokojená..:)
    LESH
    LESH --- ---
    kolem kokořína moc koupání není, ne? jako malej jsem byl na táboře u rybníka harasov. tenkrát tam byla voda pěkná, nevim co dnes. a místo na parking nic moc...
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    DOCTOR23: už chystáš romantiku jo?
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    nějakej tip na pěknej kempik nebo freeflek s koupáním kolem kokořína?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ATARKA: no ehm,já se taky nepředřu,víš jak a v červenci aloha špáňo .)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    to musis delat jako kamos ,,oblozili ho tak chodi od 9 do 3 a nedela nic :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BOHOUR: no sem no,do konce července,ale mě je to fakt u zadku jako,to neni můj problem,ani nevim,kde ty hasičáky máme,jeslti ej tu teda vůbec máme .)


    LESH: no to si klidně zapaltim těch 39kače,to víš že jo .)
    LESH
    LESH --- ---
    ATARKA: v tom případě si za revizi pěkně zaplať ;p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam