• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    LESH: šikovná sajta
    LESH
    LESH --- ---
    MIHAAL: koumal jsem takový zahradní lampy na solar minulej týden. byl to malej panel, kabely k dvoum tužkovým baterkám a pak jedna dioda. mělo to teda ještě tišťák kvůli změnám barev. až narazím na nějaký levný šunty, tak je použiju na lehké osvětlení prostoru ve skříních....



    abych nebyl tolik OT, tak přikládám zajímavej web s infem o stavu vod ke koupání po celé evropě
    http://www.eyeonearth.eu/EN/Map/Pages/default.aspx
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    BOHOUR: a to tam mas nejaky nabijeci tuzkovy baterky k tomu? a nebo svitis jenom ve dne?:)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    hele tady sme OT

    proste solarni panylek co das treba na strechu k tomu 2 metrovej dratek ke svetylku jako by treba od baterky a v tom zarovicka ,,,a jeste pohybove cidlo ,,uz sem to nekam hazel jenze v horbachu to maj za 1000 a vcera sem to nasel za 300 ale odkaz mam doma a nemuzu to najit ,,,ende
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BOHOUR: tyve ho´d nějakej odkaz, protože zdroj se žárovkou pro mě, co dělám osm let se světlama, zní jako hovadina .)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    nene proste jen svetylko do auta ,,,panel + zdroj se zarovkou
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BOHOUR : a jak to budeš mít pořešený ? to nějak nechápu....princip solar,baterka a všechno vevenitř jede na to ej mi jasnej,ale teda světla na solar bez solaru a baterie mi nějak unikaj .)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no jo hodnota hodne ojetyho auta :) ja zacnu u svetel na solar

    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BOHOUR: no zas tak hrpzně drahý to nenei, solar na ebay se dá sehnat tak za osmičku,je pravda že baterka stojí kolem osmičky taky,ale zase fakt hodn let vydrží,já jak mám na soalr vlastně i lenici,tak se fakt nebojim jí mít zapnutou celej víkend a solar v poho dává
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jo jasny mas to portychtovany ,,,,,
    o solaru jsem taky uvazoval jen je to hrozne drahy ,,ja zacnu u silarni lampicky kterou maj teda v hornbachu za 1000 a videl jsem ji prodavat za 300
    SHARK
    SHARK --- ---
    BOHOUR: no topeni, lednice, sporak je plynovej, jen ten bojler, ale to stejne vyskubnu a koupim taky plynovej, a taky kopim solarni clanek na srechu na dobijeni baterie.
    SHARK
    SHARK --- ---
    SMAZAK: tak to superb je na tom lip :)))ten ma 4a pul zelene hvezdy 98KM a 18 procent
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    hehe no jo vyvonenej ,,,,bojler v poho jen me fascinujou karavany s topenim na elekrinu ,:) to ej kouzelna kempova demence
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    to je zajiamva stranka , s tim tvym domeckem mi to ukazuje
    The towing capability for the Volkswagen T4 - 2.5 TDI
    with a Cristall Samoa 460
    3 a pul hvezdicky :) maximalka 94 a nejezdit do prevyseni 16% :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    Jiank nevim jestli nekdo zna ci nikoli.
    http://www.whattowcar.com/
    super web kde clovek zjisti jak je na tom se svojim autem a s vlekem kterej si muze bud pujcit ci koupit
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    to jde, tak at slouzi
    SHARK
    SHARK --- ---
    SMAZAK: no stal 5900 euro, proto jsem ho take bez vahani koupil, prazdnej ma 990 kilo a max 1300, jinak to budu tahat za S Superb 1,9 Tdi 96 kw, mam na kouli 1600 kg
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    peknej , ten musel stat docela balik uz, jak je to tezky a cim to budes tahat ?
    SHARK
    SHARK --- ---
    KOSMEN: obytnakem jsme jeli lyzovat do Soldenu, super kemp je v Langenfeldu u Aquadomu, od toho aquadomu take jezdi free bus k lanovkam.
    Foto tady

    http://www.macoun.cz/foto-index.php?galid=2&uvod=0
    SHARK
    SHARK --- ---
    Tak ja vcera poridli krasnej prives, Cristall Samoa LX 460 kid





    foto zatim z mobile.de, ale uz je doma, mam to prvni provedeni z leva

    r.v 2003, bojler na 220V, lednice 12V,220V,PB, vlastni baterie na 12V s vestavenou nabijeckou, 5 luzek, detska loznice, otevrenej predstan, kloudne nejetej. Tlumice perovani a stabilizator, v nem TP ma 100 Km/H, vnitrni delka 460 cm, venkovni 660 cm, sirka 220cm

    Uz se tesim az zajedu na Soumarak


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam