• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    LESH
    LESH --- ---
    TYCZKA: jasně že se tu bavíme o kempingu a ne o místech pro kalbu ;)
    SMRAKNA
    SMRAKNA --- ---
    TYCZKA: no zkus mi to kdyztak do posty pripomenout, ja s tim typkem chodim do tridy, tak se ho urcite zeptam....
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    SMRAKNA: ty vole tak to je fakt škoda :(
    kdybys to zjistil, tak mi to pls určitě napiš do pošty...díky moc!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    TYCZKA: njn...hovadka .-) ,,,to ja se dole vzdycky zhulil a mel jsem co delat abych to vysel na horu...pac se bojim vejsek :O ...no a o ceste dolu uz radsi nemluvim :-))

    SMRAKNA: jj......kazdopadne ta stola tam je ...vim ze byla zasypana ..ale stejne uz ji urcite nekdo davno obnovil.....jsem slysel od mistnich ze je to pro silny natury pac tam lezes vodou a tak dale.....
    SMRAKNA
    SMRAKNA --- ---
    TYCZKA: no kamarad co tam byl mi prave rikal, ze tam je v naky stole probourana zed a ze se tam da podplazit, ale kde presne rikal ze to je to si bohuzel fakt nepamatuju...
    PARILOSSS: no sem rikal ze ty veci by se tam daly spustit treba po lane :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    PARILOSSS: no jo, jenže většina lidí se tam zabila protože lezla úplně jinudy a navíc většinou pod vlivem :(

    jednu dobu to byla taková divná moda ožrat se a pak machrovat, kde co vylezu, slezu...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SMRAKNA: no akorat to spis chce dole nafukovaci madracku na prevoz hadru a vseho moznyho...... .-)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    SMRAKNA: no to by šlo, ale myslim, že to holky nezvládnou...spíš jestli nevíš o nějakym prokopanym závalu nebo jak to vypadá ve vápence :) jestli jsi neslyšel, co se šušká po hospodách :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    TYCZKA: jako jo no...uz jsem se tam parkrat koupal.....ale kazdopadne vzdycky kdyz jsem zhulenej tak se bojim jit tou cestu z boku dolu a bez lana .-) ..... pac se tam zabilo hodne lidi :( ale jako jinak koupani super......Mala Amerika taky neni spatna akorat tam sviti slunicko zhruba tak do 3 ....
    SMRAKNA
    SMRAKNA --- ---
    TYCZKA: rozhodne se do tech stol tam dostat da, mam kamarada, kterej tam asi pred 3 mesicema lez se svym tatou, tak pokud se nebojis vody, tak malou ameriku slanovat nemusis staci si spustit veci na ten vycnelek a pak tam pohodlne doplavat... ;)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    PARILOSSS: ono to vypadá zezhora strašidelně, ale ve výsledku tu cestu bez problémů zvládne i můj pes :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    LESH: jojo tam jsme byli, podle mě se tam dá kempit úplně bez problémů, ale s kalbou nevim nevim...

    ROBOOTEK: hele nebonzuj jo?! :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    TYCZKA: No letos jsem tam byl a kazdopadne ta cesta dolu mi fakt nevonela..... nic pro lidi co se bojej vejsek.....me prisla hrozna ta cesta z boku........no a dole sem videl nejakej drevenej mostik ...takze tam je !!!
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    SMRAKNA: díky, to ráda slyšim, já jen, jestli to tam zas nějak neodbouchli...

    A jak je to s hlavní štolou a ostatníma nevíš? neprokopal náhodou někdo nějakej zával třeba na pusťáku? Slanit malou ameriku asi nezvládnu :)

    ROBOOTEK: jojo přesně ten myslim...trochu to tam kazil teda...
    ROBOOTEK:
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LESH: myslim ze tam ted nekdo byl kdyz sme jeli delat party do horic.. myslim ze prave tyczka? a myslim ze rikali ze fajn jestli je to ono ale sedi to .. ja to bohuzel pri zpatecni ceste nestihl protoze jiz zminovana tyczka a jedna dalsi povedena slecna se jali dopijet bar do vecernich hodin .))
    ale kazdopadne jestli je tam volnej pristup tak to vypada moc fajn
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    SMRAKNA: dole byl takovej mostik od nakejch filmaru.. jestli teda mysli tyczka tohle...
    SMRAKNA
    SMRAKNA --- ---
    TYCZKA: kousek od velky ameriky bydlim, dá se tam dolu dostat poměrně bez problému, akorat s tema baglama bych byl krapet opatrnejsi aby vam to neuklouzlo... ale o zadnym mostu tam fakt nevim...:D
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Nevíte pls někdo, jak to ted aktuálně vypadá na velký americe?
    Jestli je tam furt stejná přístupovka jako loni a jestli je tam pořád ten most nebo jestli už spadnul...díky :)
    LESH
    LESH --- ---
    jestli jsou ty fotky nějakej rok starý, tak už to bude určitě dotěžený...
    http://www.mapy.cz/#x=135592000@y=136207776@z=15@mm=FP
    LESH
    LESH --- ---
    nebyl jsem tam pár let (co to bylo tenkrát za kalbu?:), ale určitě tam kempování nebude nikoho rušit
    http://www.mapy.cz/#x=134569280@y=136003328@z=14@mm=FP
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam