• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    FEMMEFATAL: dyk pise osobni zkusenost a jeste se na tebe smeje z fotky..
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    ROBOOTEK: dík, já myslela, jestli má někdo nějaký osobní zkušenosti. kupříkladu chorvatsko co se týče free fleků je prej špatný, fízlové hodně pruděj. asi to protáhnem do bulharska :))
    LESH
    LESH --- ---
    FEEX: tak co, zalekl ses čerstvýho bahna? ;)
    FEEX
    FEEX --- ---
    hele ja jedu taky v asi v nedeli do dobrichovic (berounka) a asi pojedu projet magiruse, tak dejte vedet kde budete..
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    proc posta kua ? :]
    LESH
    LESH --- ---
    DOCTOR23: teď jsme se dohodli, že taky někam k berounce..
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    BOHOUR: pošta
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    hmm berounka nezni slechtove kam presne ,,nebo bude prekvapko
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    my frčíme na berounku v sobotu..
    LESH
    LESH --- ---
    to spíš že bys za náma někam dojel, protože někdy o půl noci přisedne v praze ženská a pak pojedeme najít místo za prahou, v sobotu se asi přidá valdik ve stefanovi a někam vyrazíme do neděle
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    by sme treba mohli dat nejakej luft vylet jestli ti neva 65km/hod do klidku :)))
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jasny ,,tak kdyby prisel narazovej ultra mraz ,,i kdyz rikaji, ze ma byt krasne,,asi taky vytahnu herku a trosku to projedu
    LESH
    LESH --- ---
    BOHOUR: ne to byla sranda. máme na spaní auta, žejo :) ale díky za nabídku. každopádně mapu prozkoumám
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    hele kdybys nakonec jel tim smerem dej klido vedet fakt prespani nejni problem jestli ste lidi :) voda by mela tect venku z verejnyho vodovodu a v kamnech si zatopis ,,a nekdy se mi revanzujes pivkem...

    projed si to okoli jestli te tam neco uchvati. rozhledna na blaniku bude asi v teto dobe uzavrena, ale vyslap nahoru je fajn rozhled paradni a kousek vedle je jeste zricenina stareho blaniku ,,kde je dokonce zapisovaci kniha navstevniku :)

    http://www.mapy.cz/#x=134098432@y=134349312@z=11@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=blanik@sss=1@ssp=120640421_122800001_150459301_149899137
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    defko :) prehodis mi tu druhou pulku strechy co sem uz nejak 2 roky nezvlad :)
    LESH
    LESH --- ---
    tak ok, ale jarní úklid po mně nečekej ;)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jojo kdyz to nezdemolujes :) jen netece voda
    LESH
    LESH --- ---
    chatu říkáš... ;D
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    hele tak jed smer benesov na blanik ,,da se tam parkovat ,,mas vylet a kdyztak tam kousek mam chatu a soused ti puci klice :)
    LESH
    LESH --- ---
    dejte mi tip na pěkný místo jižně, jihovýchodně od prahy. děkuji pěkně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam