• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jojo me spis nez o lak jde o okna ,,ale ty uz sou stejen poskrabany :) ,no ja sem tak stejne sirokej ne
    LESH
    LESH --- ---
    BOHOUR: jsou tam dva plácky na mapě uprostřed nahoře a vlevo dole. nahoru jsem to měl jentaktak. o trošku širší auto už by asi sklouzlo ze skály. k tomu spodnímu místu by ses asi dostal, ale cesta je děravá, úzká a větve ze všech stran.
    nedoporučuju lidem, kterým záleží na laku ;)
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    LESH: pěknej flek
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jojo jak vetsi auta ,,,co ja ?
    FREE23
    FREE23 --- ---
    LESH: to vypadá luxusně
    LESH
    LESH --- ---
    jeden tip z víkendu...

    starý zatopený lom u Břežan II
    poslední dva roky to tam mají rybáři, takže voda není průzračná jako dřív
    příjezdovka je trochu punk, takže se tam větší auta nedostanou

    http://www.mapy.cz/#x=133976368@y=135977296@z=16@mm=FP
    Loc: 50°5'44.325"N, 14°48'54.482"E





    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    jj bud za nebo pred hyskovem , tudle sem jel okolo a par peknejch free fleku jsem ta videl , dokonce tam stal nakej obytnej medak , sice je to videt ze silnice takze moc soukromyho tam neni ,ale misto je to krasny
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    heh sem cetl dobry srani :) ja jezdim za kamosem na berounku jenze misto rozhodne nejni u skal,,je to za berounem kousek ,,kdybys jic jinyho nenasle nebo jen prespani dej vedet
    FEEX
    FEEX --- ---
    nekdo nakej typ na miso di 50km od prahy nejlepe jihovychod smer okolo berounky kde by byli naky hezky skaly, nebo naky zajimavy prirodni utvary , aby bylo kam jit na vylet, naka zajimavost a dobry stani?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    LESH: :DDD
    LESH
    LESH --- ---
    HONDZIQ: to mě ale vůbec nezajímá! :)
    HONDZIQ
    HONDZIQ --- ---
    LESH: ale to bych právě nemohl na ty ryby:P
    LESH
    LESH --- ---
    HONDZIQ: mazej do práce, holoto líná! ;)
    HONDZIQ
    HONDZIQ --- ---
    tady sem trávil dnešní odpoledne. víc popis..
    mapa
    KUBAL
    KUBAL --- ---
    v pátek v noci (vlastně už v sobotu ráno:) jsme dorazili sem:
    Loc: 50°10'5.682"N, 14°44'17.917"E
    a musim říct, že ta skládka, kterou tam lidi vytvářej je dost nechutná.
    Přes den jsme si to kolem sebe uklidili a dalo to tři plný pytle (takový ty veliký)
    Petflašky tam už zarostli do trávy a jakoby se stali součástí přírody, což vzbuzuje hodně negativní pocity. Jdete jakoby po trávě, ale slyšíte pod sebou praskat petky.
    Nechutný. No nicméně jsme to kolem sebe vyčistili a až tam někdo pojedete, tak to skoukněte a kdyžtak tomu taky trochu pomozte, ať jsme k něčemu, žejo:)
    LESH
    LESH --- ---
    ATARKA: nahoď gps souřadnice, ať se to může dát na mapku ;)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    tak sme si dali o víku první kemping, v liberci před castou až do odpoledne,jelikož mi jeden spolucestující zabouchl v káře klíče,tak sme čekali na zámečníka,,,ale pěkně tam bylo .)
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    LESH: :) no jasně, myslela jsem to jakože se tam jet nedá, dodržuješ-li předpisy:)
    LESH
    LESH --- ---
    SAKJA_PANDITA: je tam cesta. musíš odbočit směrem k labi. ta cesta tě dovede až na místo. je tam ale zákaz vjezdu s vyjímkou aut povodí labe...a asi i chatařů.

    teď vlastně máme výmluvu pro policajty: "uhněte, jedeme k hejskovi23 na chatu" ;)
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    HEJSEK23: no tak jasně že ne přímo tam, ale v blízkosti toho místa.. ale hele mám pocit, že se tam od těch Kostomlátek jet nedá. jak je to LESH: ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam