• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    FREE23
    FREE23 --- ---
    HASHLERKA: přísný !
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    tak to je jasny videt bych to teda nechtel.. :/
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    ROBOOTEK: Jasny, ale kdyz si jedes vodfrknout od ruchu velkomesta a u nosu ti kali malomocrychtapico decka a jedno z nich se zabije, tak ti to moc do nalady neprida. jinak souhlas...
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    rozumny :)) kdy to bude?
    BERRY
    BERRY --- ---
    ROBOOTEK: bude domluveny s dědkem, kerýmu to patří
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ROBOOTEK: jojo to je treba presne pripad vyhlidky na slapech ,,nejdrive informacni stanek kvuli povoleni a tedka je z toho bufet ,,trapnota
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KARLOS: jj je to ono.. ja se tam teda malem zrakvil na kole
    ovsem co ta predvadej silenci na kroskach me bralo docela dech :))
    jinak umrit muze clovek i na poklidny prochazce lesem ..staci zakopnout o koren a blbe spanout ze.. takze me z principu tohle oplocovani tak nadhernejch mist fakt sere! at tam daj ceduli vstup na vlastni nebezbeci a je hotovo.. akorat na druhou stranu mozna dobre protoze by to asi dopadlo tak ze by byl vsude bordel lidi a stanky s parkama
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BERRY: pokud pocitate s tou loukou kde byla predtim party tak tam uz se taky neda vjet.. pokud to ovsem nemate domluveny
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ja tam slysim akorat motor .....tak to je divny no spis koukaj po autu,,jen nevim jak si treba 50 letej dedek spoji moje auto s technem.

    SKIN
    SKIN --- ---
    ATARKA: asi tak.
    MYRDA
    MYRDA --- ---
    BOHOUR: tak ja treba v aute posloucham bud Hard core (kejtry) a nebo tri sestry :) nikdy mi nikdo nerikal technaku :]
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no jo na me koukaj jak na spinavyho teknaka kam vjedu ,,,za mnou lezou i lidi co nejkam najedu a zacnou rvat ze zadny techno....nevim je to mozny ja nerad komunikuju s lidma, takze na tom i neco bude.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    tyjo bohoure, ty máš furt nějaký trable ne,,,jak si ty problemy vytváříš,to by mě fakt zajímalo .) ..možná kdybyses šel zeptat,tak ti odpoví,usmějou se a vytvořej dokonce i místo,aby si se tam vešel...já ti nevim,ale nikdy nikde se mi enstalo,že když se chovám slušně,že by mě někdo vyfakoval
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ale prosim te ,,jakej pristup kdyz jedu do kempu a curak me neupozorni, ze luftaci s plotama to tam maj obsancovany tak se musim nekam nasrat...a uz si videl nekoh normalniho aby mel kolem auta plot ??
    SKIN
    SKIN --- ---
    tos mel kliku, ze to byli jen cizacky duchodci, jsou mista, kde by ti s timhle pristupem nekdo tvou karu treba podpalil :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    nene jejich vyraz mi naznacil ze budu delat ze tam nejsem...to ze sem mu zabral fleka sem pochopil asi po 30 minutach kdyz prijel karem ....
    SKIN
    SKIN --- ---
    BOHOUR: ja budu cizacky duchodce :D
    SKIN
    SKIN --- ---
    BOHOUR: pockej, takze ty ses jich sel slusne zeptat jestli je ten flek volnej a oni ti prachsproste lhali?
    BERRY
    BERRY --- ---
    TYCZKA: oukej, tedka v červnu tam možná něco budem dělat,
    tak se stav a chci tě vidět ve vodě :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jo budes mit tak 2-3 micudky na tydle plecky ?:) ja myslim ze si to muzou dovolit jen cizacky duchodci :) pokud teda nejsi nejaky velky zvire
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam