• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    SHARK
    SHARK --- ---
    TOMBRIDER: maji tady k pronajmu mobilhoumy, ci apartmany, ale vetsinou jsou to prave fleky a kupodivu ke srovnani s ostatnima kempama podstatne levnejsi, jak pobyt na osobu tak prave i plac, muzes jet pouze ze stanem, platis za parcelu a osoby, co jsem kouka po kempu tak i ted jsou i nektere parcely jak vsektoru A ci pak vic v B volne, nicme je asi lepsi zavolat, mluvi anglicky a nemecky, jo a internet 15 hodin 10 euro ci 50 hodin 25 euro, vzal jsem si inet za 10 euro a asi mi to vydrzi az do konce pobytu
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHARK: fér tip..To sem potřeboval.Dá se tam ubytovat jen obyč auto +lidi?Nebo i to, znamená to Pitch (co sem pochopil tak je to něco jako "flek")?

    SMAZAK: Kam? Kdy? My tam budem taky! :) Tak ať se neminem!
    ONDREEJ
    ONDREEJ --- ---
    ja ted na severu italie u more byl, neco se pokusim zpracovat:) jinak nejlevnejsi tankovani pokud jedete pres Linz je v tomhle meste kousek od hranic s Italii, staci sjet z dalnice a u benzinky Jet sem tam bral koncem cervna naftu za 0,774!!
    http://maps.google.cz/maps?hl=cs&q=spittal&lr=&um=1&ie=UTF-8&split=0&gl=cz&ei=GCVfSrD6Mo2HsAaoh62YDA&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LESH: pobliz rimini meli zakladnu jednoho casu mutoid waste company.. kazdopadne sem ted zkousel googlit a nic co by odkazovalo ze tam furt sou na me zatim nevypadlo.. ale ty ses v tech internetech takovej pohotovej tak zkus zalovit.. podle me by stalo za navstevu :) bratr tam byl cca pred 9 lety.. tak uz je mozny ze tam nepusobej moznanekdo od CA by mel urcite informaci.. kdyz uz budes poblis skusil bych to
    LESH
    LESH --- ---
    my vyrážíme teď v úterý. západní i východní pobřeží na severu. freefleky nikdo neporadil, tak jsem jich pár vyhlídl podle satelitních map. bohužel tam nejsou vidět případný závory :/
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    mi chcem letos jet na zapadni pobrezi italie , a nebojim se , ze by jsme nejakej freeflek nenasli .. :)
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    SMAZAK: ok dik dost lidi rika ze italie je na picu s kempovanim u more. a ja se nemohu rozhodnout kam ject v lete mam jen 14dni celkem jinak bych jel nekam dal .
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    FDM_NACELNIK: zeptej se id ondreej ten jezdi kousek nad benatky nekam a pochvaluje si to tam

    ja to loni parknul uplne na konci bibione u takovyho majaku a byl sem tam nakonec tejden taky bez problemu :)
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    nekdo nejakej tip na freefleking nekde u more v italii?
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    leshi nestíhám...
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    LESH: pekny panoramata
    MIK23
    MIK23 --- ---
    huste,diky ti!
    LESH
    LESH --- ---
    trošku dál od krakowa...

    50°39'8.097"N, 19°14'30.319"E



    LESH
    LESH --- ---
    MIK23:

    jezioro otmuchowskie
    50°27'28.597"N, 17°9'0.867"E





    MIK23
    MIK23 --- ---
    LESH: neco takoveho by se nam presne hodilo,ale bud u Klodska nebo u Krakowa.nevite nahodou nekdo o necem?
    LESH
    LESH --- ---
    snad jsem to sem ještě nedával...

    freeflek hned za polskýma hranicema
    51°2'22.93"N, 14°59'58.973"E
    na mapy.cz není vyznačeno jezero, ale fakt tam je ;)



    velký auta se tam taky dostanou
    LESH
    LESH --- ---
    doctore, nějak ti vázne nástěnka :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    IT, Cavallino, camp San Marko
    v pausalu el. energi, voda, odpad, plaz pisek do 100 metru, teple sprchy, pekne hajzly, detske hriste, picozzka, shop. Vazne pohoda a klid




    stranky zde
    http://www.campingsanmarco.it/chi.asp?lingua=eng

    jsem tu ted od nedele a vazne pohoda, celkova cena pobytu 2 dospeli a 2 deti, karavan, el, voda, A ckova parcela 336E za 10 dnu

    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SHARK: otazka byla plna vs prazdna.. Al 1/4 proti 3/4 bys mel tim splouchanim taky poznat..jestli to je po dne nebo vic jak pulka..jako asi po nyxu ti to nejak neukazu,ze jo:)
    FREE23
    FREE23 --- ---
    trochu OT, ale jde o CZ přírodu tak věřím, že to zkousnete :)

    do dnešní půlnoci můžete nominovat novodobých 7 divů světa, mezi nimi i Pravčickou bránu

    více na http://cestovani.idnes.cz/pravcicka-brana-miri-do-semifinale-ankety-o-sedm-divu-sveta-pab-/igcechy.asp?c=A090707_112320_igcechy_tom

    hlasování http://www.new7wonders.com/nature/en/vote_on_nominees/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam