• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    TETA_JELENA: to je dobře vid,protože jinak nevim jak by to dopadlo,kdyby to všichni ignorovali...
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    TETA_JELENA: hlavně debilní, že jo
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    CERTICE: ja kdyz vidim nejakyho srace zahazovat bordel nebo lamat stromy atd., tak sem nepricetna a nadavam bud jemu nebo jeho rodicum. nekompromisne.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    TETA_JELENA: starý i mladý :)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ale co to je za lidi? stary? mlady?
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    lidi jsou prasata no,bohužel...
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    TETA_JELENA: to jsou totiž přesně ty lidi, který nadávaj na špinavý technaře a pak sami dělají takovýhle bordel a je jim to jedno. Pochopim papírový kapesník, ten se rozloží, ale co ten zbytek...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    BRAMBOROVANAT: no presne, do konetop kdyz jsem prijela, tak sem nejdriv posbirala kolem sebe bordel po ostatnich a pak si rotahla deku.
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    TETA_JELENA: to samý bývalo i v konětopech, mě to taky nejde do hlavy. Jsou to fakt dobytci.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    CERTICE: mozna je to dobre, ze tam auta nesmi. kazdopadne me nikdy neprestanou prekvapovat prasata lidi. tim, ze to neni komercni koupani s odpadakama, tak tam clovek narazi na fleky, kde clovek odhodil, co zrovna mel v ruce. hnus. ja sbiram odpadky i kdyz jsem v lese na houbach, takze me to strasne sere.
    priste se tam chci projit a omrknout, co jsou ty modry plochy na mape kolem tyhle piskovny.

    CERTICE
    CERTICE --- ---
    TETA_JELENA: Jo Dobříň u Roudnice je moc pěkná,dřív se tam dokonce i dalo zajet autem,ale začalo tam jezdit víc a víc lidí ,takže to utli...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    zatim asi nejvetsi a nejhezci piskovna, kde se da krasne valet bez lidi, vecer urcite i kempovat http://teta-jelena.rajce.idnes.cz/roudnice/
    bohuzel tam nejde nikudy vjet autem, coz asi pro lidi tady bude dost opruz. piskoven je nekolik vedle sebe, ale jeste to nemam prozkoumany. voda krasna, lidi akorat. i kdyz vypada pri prijezdu, ze je hodne aut, tak se to rozprostre kolem a kazdej si najde svuj samozstatny flek.

    dalsi krasny misto je tady http://www.mapy.cz/#mm=FP@x=128190720@y=136061248@z=14
    je to az na hranicich s nemeckem, jezdim tam do psiho utulku v Hranicne. nebyla jsem tam nikdy v lete, ale na jare tam nejou kolem vubec lidi. kempovat se da po obou stranach a zajet autem taky.
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    PEPAZZ: je to tam bezva, dopoledne se můžeš koupat i nahatej na hlavní pískový pláži:)
    na těch novejch je to trapný. jak psal bleelxr.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    BLEELXR: skoro,chtěli jsme dorazit,ale úžeh byl silnější než já...:(
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    aha tak to diky za osvetu :)
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    PEPAZZ: no to novy ,kde se loni delali privatky to oplotili,postavili bary, parkace a rejzujou.navic zakaz koupani psu :)) ale hned vedle sou stary konetopy a tam muzes zadaco i se zvirectvem..to zavezeny je treti koupacka v konetopech (teda byla)
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    bleelxr: jen část posádky...my ne
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    da se tam koupat jeste ..me tvrdil nekdo ze je to zavezeny a ze to nejde
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    DOCTOR23: ste kempili v konetopech o vikendu vid :)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    tady jsem sesmolil něco jako cestopis z naší polský expedice
    http://www.cestujeme.name/ostatni.php?view=1&id=105
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam