• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    TRASK3
    TRASK3 --- ---
    LESH: jj tam je to good a je tam i cista voda.
    LESH
    LESH --- ---
    Freeflek

    sokoleč-vrbová lhota

    50°6'6.897"N, 15°4'32.031"E a okolí...
    příjezdovak dobrá, takže se tam dostanou i velký auta
    na některých pískovnách se ještě těží, jiný jsou volně přístupný i s povoleným rybolovem
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    kazdopadne si slovinsko moc pochvalujou vsichni, co tam byli. jak na kemping, tak treba na rafty, na relax.....takze verim, ze je tam pekne.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    DOCTOR23: mam kamarada slovince, ktery kazdy rok vezme particku z cech a vyrazi s kolama do slovinska. je tam na tu prirodu hodne hrdy a jeho pritelkyne si to tam pochvaluje. taky s nima chceme letos vyrazit. takze good luck.
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    DOCTOR23: Ve Slovinsku bych rozhodne doporucil jezero Bled. Nevim jak je to s free-campingem, ale nejspis by se dalo. Jezera jsou 2, v jednom se da koupat a cistejsi barvu vody jsem snad jeste nikdy pred tim nevidel...

    http://www.google.com.au/search?q=bled+lake&rls=com.microsoft:en-au&ie=UTF-8&oe=UTF-8&startIndex=&startPage=1&redir_esc=&ei=V177S7K9OsTJcd-97IwC
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    tak vzhůru na kemping...:))
    ukradeno z FTC
    http://www.youtube.com/watch?v=4UCZF_UnG10&feature=related
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    právě mě láká slovinsko tim že tam nebude tolik turistů,protože všichni jedou do chorvatska..
    jinak klidně dejte nějaký postřehy,kam se kouknout,co navštívit,čemu se vyhnout..
    plánujem tak 14 denní cestu v září obytňákem..
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    DOCTOR23: s Milosem sme tam sice byli uz dvakrat, ale ani jednou sme ne freeflekovali-imho je to tam trochu o hubu pac cesty kolem jediny silnice co vede kolem jezera jsou vsecky videt a clovek by se muselk vykempit za tmy a po ranu balit..nicmene ten kemp je snad nejprijemnejsi kemp kde sem kdy byl, pohodovy ceny, dobrej teren, stromy a ruzny zakouti kam se zasit:) a maj tam plechovkovy pivo co se menuje PIVO a vypada jako PIVO :)
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    MILVOUS:
    DOCTOR23: byl jsem kousek od toho na severovýchod u jezera Bled a tam je to taky moc krásný - voda průzračně čistá, zato jak led - v hicu nejlepší, přivádí to zpět k životu :) jinak skvělá zastávka po cestě z chorvatska
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    MILVOUS: díky..;)
    MILVOUS
    MILVOUS --- ---
    DOCTOR23: asi už hodně známý místo, ale pro mě slovinský ráj určitě jezero Bohinj průzračná voda a i dobrý východisko do hor.. na konci jezera je kemp u vody Zlatorog, ktery nese název podle tamního piva. na cestách podel jezera by se dali najít i freefleky.
    SHARK
    SHARK --- ---
    FEMMEFATAL: no ja byl minulej rok v zimne v kempu Jiskra v Harrachove, a dopohody, pak jezdime do Rakouska do http://www.camping-oetztal.com/, ale to vetsinou jen panska jizda, letos jsme v rakousku v tomto kempu bylu uz ctvrtou sezonu, a ubytovani na 5 dnu pro 4 osoby a auto s privesem cca 170 euro, coz je uplne za hubicku
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    SHARK: to dává i s dětma, to je fér. je fakt, že ubytování pro čtyřčlennou rodinu na horách je peklo, takže dobrý řešení.
    SHARK
    SHARK --- ---
    bracha poslal pozdrav z Lipna, parkoviste u lanovky, je tam na cely week
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    nějaký info a fleky ve Slovinsku?
    LESH
    LESH --- ---
    mondsee, rakousko
    Loc: 47°48'27.652"N, 13°22'33.652"E
    parkoviště mezi silnicí a jezerem. nic extra, ale všude okolo soukromý pláže nebo kempy...
    souřadnice možná nejsou přesný, ale tam někde to je ;)

    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    DOCTOR23: nice job
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    přidal jsem všechny freefleky na mapu..sezóna začíná,tak ať máme kam jezdit..;)
    LESH
    LESH --- ---
    DOCTOR23: a teď můžeš kempovat každej den ;)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    LESH: já myslel že je to jen prdel a ono to vážně existuje :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam